Wpis z mikrobloga

Wraz z dniem wczorajszym rozgorzała wielka bitwa, jakiej tag #mikrokoksy jeszcze nie widział...

Chociaż w stronę Reduty XXL grzmiało co najmniej dwieście armat, ta nie poddała się i walczyła równie zaciekle jak podczas seated rounded back GM w/ bands + chains.

Koniec końców emocje i kurz opadły, nadszedł czas na regeneracje, na wypicie szejka białkowego i iniekcje sterydową.

Wojna nadal trwa, wojna w której jeszcze nie wyłoniono potencjalnego zwycięzcy. Dla wielu pozostaje być biernym obserwatorem i mieć nadzieje, że piekło wojny i zwraczenie nie dotknie także ich.
Pobierz smok_bozy - Wraz z dniem wczorajszym rozgorzała wielka bitwa, jakiej tag #mikrokoksy ...
źródło: comment_1628026766AgJazQkV1Zz4Ejm2TmJ015.jpg
  • 68
ale moze byc tez druga strona medalu, czyli dyskretnie cos tam wbija i liczy na Wasza naiwnosc, zeby zbudowac sobie jakis tam fanbase i lechtac sobie ego na wykopie.


@COWEED_19: Nie no to jednak chyba mało prawdopodobne. Wstawiać przez jakieś 4 lata posty o swojej naturalności i przez cały ten czas kłamać tylko po to żeby oszukać paru wykopków? Poza tym myślę że gdyby pisał tutaj że coś bierze to by
zeby zbudowac sobie jakis tam fanbase i lechtac sobie ego na wykopie.


@COWEED_19: I zobacz, kolejne nietrafione założenie jeśli chodzi o moją osobę.

Po pierwsze, ja nie miałem zamiaru nic wrzucać, ale zostałem kiedyś poproszony czy mógłbym wrzucać swoje treningi i je opisywać, jako że i tak nagrywam, a następnie każdy trening analizuje, to przy tej okazji wrzucam to na wykop, co swoją drogą mi też pomaga lepiej spojrzeć na zrobiony
Zdajesz sobie sprawe, jaka moze byc to baza potencjalnych klientow, ktorym mozesz pylic towar jak to tutaj niektore wykopki robia?


@COWEED_19: To już niesamowita fantasmagoria.

A czy jesli zostalbys poproszony o zrobienie morfologii i wrzucenie jej tutaj z zamazanymi danymi, rowniez bys to zrobil?


Raz kiedyś zostałem o to poproszony i byłem blisko... ale potem okazało się że mam z "komisją" iść na badanie, bo wiesz mógłbym nie swoje badanie wrzucić
Ja natomiast wierze, ze Twoje sa legit :)


@COWEED_19: No widzisz... a jakbym wszedł na koks i nagle robił 1000kg+ i nie startował, to znowu była by nagonka że nie startuje z takimi wytnikami, pewnie oszust, plastikowe krążki itd wymyślili by ludzie sto innych teorii... Widzisz do czego dążę? Że nie ma sensu nic udowadniać, ale po prostu kiedyś pojechać na zawody i zrobić oficjalny wynik.