Wpis z mikrobloga

Wraz z dniem wczorajszym rozgorzała wielka bitwa, jakiej tag #mikrokoksy jeszcze nie widział...

Chociaż w stronę Reduty XXL grzmiało co najmniej dwieście armat, ta nie poddała się i walczyła równie zaciekle jak podczas seated rounded back GM w/ bands + chains.

Koniec końców emocje i kurz opadły, nadszedł czas na regeneracje, na wypicie szejka białkowego i iniekcje sterydową.

Wojna nadal trwa, wojna w której jeszcze nie wyłoniono potencjalnego zwycięzcy. Dla wielu pozostaje być biernym obserwatorem i mieć nadzieje, że piekło wojny i zwraczenie nie dotknie także ich.
smok_bozy - Wraz z dniem wczorajszym rozgorzała wielka bitwa, jakiej tag #mikrokoksy ...

źródło: comment_1628026766AgJazQkV1Zz4Ejm2TmJ015.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IntruderXXL: @IntruderXXL: Chętnie podyskutuje, wracam z pracy po 21 i chętnie się odniosę.
Jeżeli jednak nie chcesz, to pozostaje mi kolejny raz uznać i pogratulować mistrzostwa piwnicy i drugiego największego osiągnięcia, (btw osiągniętego w podobny sposób, wyłonionego przez jednoosobowe jury na glosowaniu we własnej głowie) czyli bycia najmądrzejszym wykopkiem na tagu. Winszuje osiagniec!
  • Odpowiedz
@COWEED_19: @bdm_bq: I widzicie to jest właśnie ten wąski horyzont... A mi nie chodzi tutaj aby wybierać jakiś przykład i się czepiać, łapać za słówka, chodzi mi o całokształt o to jak ogólnie to odbieram.

Jeśli chodzi o @bdm_bq: to NIE UWAŻAM go za kogoś kto nie ma pojęcia o treningu ( co innego @Darksed: ) , przeciwnie, wiele jego wpisów uważam za lepsze
  • Odpowiedz
Myslisz, ze przejscie na mma bylo celowe, zeby nabrac tam troche pokory ?


@COWEED_19: Jakiej pokory? To jest taki typ człowieka, który tej pokory nigdy nie nabierze, który nie wyciąga wniosków ze swoich błędów i winy szuka wszędzie tylko nie u siebie. To jest przegrany przypadek.
  • Odpowiedz