Wpis z mikrobloga

Panowie i Panie, w sobotę jestem zmuszony udać się na wesele. Myślicie, że mogę sobie coś golnąć przy takim zestawie: 20 mg paroksetyny / 300 mg pregabaliny / 15 mg baclofenu (schodzę z niego)? Biorę różne prochy od około 10 lat i nigdy nie piłem w trakcie korzystania z nich. Zdaję sobie sprawę, że każdy organizm jest inny - jedni będą chlać i będą w zajebistej kondycji, a ja mogę wypić jedno piwo i skończę w kącie sali z obszczanymi gaciami ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko #psychiatria #depresja #fobiaspoleczna #nerwica #derealizacja #depersonalizacja #farmacja
  • 15
@smiesznykot: zacznijmy od tego, że kto ci każe pić? Bo jak to tak na weselu nie pić? Weź przestań, ja przykładowo na studniówce nie wypiłem ani kropelki bo byłem świadomy, że miksując z alko nie będzie fajnie. Baw się tak jak lubisz i nie pij na siłę alkoholu.
@smiesznykot: paroksetyna - SSRI, baclofen - nasenny? jeśli jest to lek nasenny to go po prostu pomiń jak skończy sie impreza, pregabalina - do leczenia w padaczce? moje leki na dwubiegunówke też służą do leczenia padaczki i normalnie piłem alkohol (również w sporych ilościach) do nich ale idk bo to chłopski rozum w #!$%@? XD.Jedynie ta paroksetyna może wzmocnić działanie alkoholu, ale przyjmujesz tak śmiesznie niską ilość, że zboostowanie działania alkoholu
@jasieeks: Nikt. Kwestia tego, że bez alko raczej nie poczuję tego "luzu". Na co dzień, alko jest mi zbędę, rzadko wychodzę na jakieś spotkania towarzyskie, a nawet jeśli, to trwają z max 3 godziny, w gronie znajomych, a tutaj będę mieć przed sobą co najmniej 6 godzin wśród obcych ludzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smiesznykot: znaczy nie pijesz tylko z obawy o tragiczne interakcje ze swoimi lekami, co właściwie niewiele robią?
Może gdybyś brał opór tramadol i clonazepam byłoby drobne ryzyko. Ale strzelisz pierwszą lufę, poczekasz trochę, dziesiątą, już Coś trzaśnie trochę, jak nie pijesz w ogóle.
Na pusty żołądek, żeby było szybciej, napij się łyka czy zwilżyj dno szklanki i zobacz sam, że nic się nie stanie.
Jak znowu będzie Ci mało poprawisz. Na
@smiesznykot stary, nie nic nie pij, jak się bierze benzo/baclo/prege to mieszanie tego z alko to jest proszenie się o dołek albo sor. Codziennie prege i baclo bierzesz ? Alko to jest narko dla prostaków w tym nie ma nic fajnego zresztą popatrz sobie jak się ludzie po tym szmacą. Na spotkania społeczne nie ma nic lepszego niż pręga/baclo/fenibut czy koks.
w połączeniu z baclo + pregbą? Obawiam się, że istnieje takie ryzyko.


@smiesznykot:
Moderate:
Alcohol can increase the nervous system side effects of baclofen such as dizziness, drowsiness, and difficulty concentrating. Some people may also experience impairment in thinking and judgment. You should avoid or limit the use of alcohol while being treated with baclofen. Do not use more than the recommended dose of baclofen, and avoid activities requiring mental alertness
I jak to jesteś zmuszony? Jeśli ktokolwiek naciska na Ciebie, to zawieś kontakt z tą osobą na co najmniej parę tygodni. Zgodziłeś się pod wpływem manipulacji lub zastraszenia. Nie ma lepszego powodu, by odkręcić tę nieszczęśliwą decyzję.