Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie to murem za kierowca zatrabil to go zaczeli wyzywac i kopac w autobus, czlowiek spanikowal to sa sekundy... Wyobrazcie sobie jedziecie autem do pracy, a nagle bydlo wam taranuje droge i jeszcze ma pretensje, wyzywa i kopie po samochodzie, ludzie to sa sekundy i nikt nie mysli wtedy racjonalnie.. wiadomo szkoda dziewuchy, nie oceniam, ze w wieku 19 lat miala dwojke dzieci bo o nie o to chodzi.. ale juz zabojstwo raczej nieumyslne spowodowanie smierci. Ulica jest dla pojazdow, co innego jakby chodnik staranowal
#katowice
  • 9
@MrSpider: Wszyscy piszą o kierowcy, a tam w autobusie byli jeszcze pasażerowie. Gdybym jechał tym autobusem to chciałbym jak najszybciej stamtąd uciekać i kierowca dobrze zrobił, że uciekał za wszelką cenę.
Winnym całego zamieszania są typy, które waliły w autobus i się do niego dobijały, oni powinni dostać największą karę za całe zajście.
@MrSpider: ja wiem że najlepiej jest pisać że on niewinny, bez w ogole wchodzenie w temat, ale on w 1 sekundzie uderza już INNĄ dziewczynę w żółtym, którą widział z daleka jak i też zresztą
innych, myślisz że za co chcieli się wedrzeć do tego autobusu? normalny kierowca się zatrzymuje, a nie wpada w ludzi i trąbi, a później się dziwi że innym się to nie podoba. Zadzwoniłby po policje która