Wpis z mikrobloga

jassssny #!$%@?... Najgorsze jest to, że aby tak syf zostawić, to trzeba tak żyć. Ja #!$%@?, czasami myślę że posprzątanie wokół własnej dupy to dla niektórych Rocket science


@KranikSpolski: Jak się w chlewie ktoś wychował, to dla niego jest normalne xD Mieszkałem kiedyś przez 3 miesiące z takimi śmieciami z WATu. Nigdy więcej, potem z samymi dziewczynami szukałem mieszkań, bo pilnowały sprzątania.
Zabezpieczasz sie umowa itp itd, na gebe to wychodza takie kwiatki.


@zuligarson: Możesz sobie zapisać w umowie, że masz prawo ich odwiedzać codziennie, a i tak ten zapis będzie nieważny, a wynajmujący nie musi cię wpuszać, ba, może wezwać policję i zgłosić wtargnięcie i naruszenie posiadania.
@astri: Dlatego ja wynajmuję wyłącznie albo pracownikom IT pobliskiej korporacji albo studentom poprzez ich rodziców. Wynajem randomowym ludziom z dziwnej branży, którą można zamknąć z dnia na dzień albo 'madkom z Brajankiem i pjeskiem' to nie moje klimaty. Trzeba sobie radzić i do tej pory nie było kłopotów, może szukanie najemców trwało dłużej, ale coś za coś.
pozniej budujesz zaufanie do ludzi i jak widac ze jest ok to zostawiasz


@zuligarson: To nie jest żadne budowanie zaufania, tylko patologia prawie taka sama jak nieuczciwi lokatorzy. W dawnych czasach wynajmowałem sporo mieszkań i pokoi, nawet jeśli właściciel osobiście przychodził po pieniądze raz w miesiącu to najdalej wchodził do przedpokoju. W głowie nie mieści mi się sytuacja w której miałby łazić po pokojach żeby "budować zaufanie". Wynajem to wynajem, trzeba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@astri: a potem wykopki na tagu #wynajem i tak płaczą, że "hurr durr jak to wynajmujący chce ode mnie kaucję w wysokości 2x czynsz. Chyba go #!$%@?ło" xD

* Przypomnę że wg ustawy można wziąć kaucję w wys. 6x czynsz i patrząc na ten wpis to i tak bedzie za mało na pokrycie strat.
co za patola, zdjęcia pod wpisem

materiały pochodzą z grupy fb "WYNAJEM CZARNA LISTA LOKATOROW I WYNAJMUJACYCH" prawie 32K członków


@astri: Tak swoją drogą, każda jedna czarna lista mieszkań i ich właścicieli szybko znika, bo zgłaszają.