Wpis z mikrobloga

Wpis apropo:
https://www.wykop.pl/wpis/59262979/hej-dzis-moj-tata-mial-wypadek-szlifierka-grzala-g/
Z innej kamery widać ewidentną prędkość motocyklisty która jedzie 95-100km/h, nie jest to tak jak niektórzty twierdzieli okolice 50kmh
+ Kolejny kierowca który "wymusza pierwszeństwo" na tym samym motocykliście, bo "nie zauważa" pojazdu jadącego miastem 100 km/h, co też w pewien sposób ogranicza widoczność.
3 auta, 3 potencjalne kolizje, 0 hamowania i refleksji.

#lodz #polskiedrogi #policja #ruchdrogowy #wypadki #prawo #stopcham #samochody #motocykle
Maldo - Wpis apropo:
https://www.wykop.pl/wpis/59262979/hej-dzis-moj-tata-mial-wypad...
  • 77
  • Odpowiedz
@Mandarex: w taki że w ciągu 15 klatek, przejeżdza 26-28 metrów na nagraniu. Odpowiada to 95-100kmh
@powaznyczlowiek: on tu nie wyprzedza tylko jak się przyjżeć nagraniu i sytuacji na mapie to unika kolizji bo ktoś wyjeżdza z podporządkowanej
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
@Maldo: weź się #!$%@? gosciu przestań błaźnić. To jest nagranie na godzinę przed wypadkiem i w zasadzie nie ma pewności chyba nawet czy to ten sam gość xD

Zamiast analizować jakieś randomowe gównonagrania klatka po klatce to wyślij starego na kurs jazdy a motocykliście czekoladki to może was za mocno nie przeturla na drodze cywilnej.
  • Odpowiedz
przejeżdza 26-28 metrów na nagraniu


@Maldo: No tak, bardzo dokładny pomiar, przecież na podstawie tego filmu nie jesteś w stanie dokładnie stwierdzić jaką odległość przejechał, a 6 metrów to ogromna różnica przy tak małej odległości.

To jest nagranie na godzinę przed wypadkiem


@powaznyczlowiek: O #!$%@? faktycznie XD

@Maldo: Niech tata nie przyjmuje mandatu, idźcie do sądu i zawołaj po wyroku.
  • Odpowiedz
  • 6
@Mandarex: 6 metrów na tym nagraniu to jest odległość ponad 2 miejsc parkingowych, nie ma więc takiej różnicy. Prędkość zapewne oceni biegły ale na 99% będzie taka jak napisałem.
@powaznyczlowiek: nikt nie przestawia godzin w cctv, wszystkie inne przejeżdzające auta sie zgadzają, mam dłuższy fragment ale jest on nieistotny więc nie wrzucam. Nie rób fikołków
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 104
@Maldo: weź się ogarnij od dwóch dni analizujesz jakieś materiały na portal z memami z papajem, żeby udowodnić nie wiem co jakimś anonom z internetu. #!$%@?, jestem pewien że razem z ojcem latami będziecie na spotkaniach rodzinnych opowiadać jaka to "Januszku niesprawiedliwość mnie spotkała" oraz "czemu ten motocyklista tak nieodpowiedzialnie jechał"

Wina jest twojego ojca, tak powie policja, tak powie sąd i trzeba mieć #!$%@? dosłownie dwucyfrowe IQ żeby wierzyć że
  • Odpowiedz
  • 2
@Rabe: Chlopie jak 3 minuty jak ta sytuacja dzieje się 3 sekundy przed wypadkiem a kamera jest 80 metrów od miejsca zdarzenia ? Chyba wy jesteście ślepi że nie widzicie że auto na drodze jedzie 4x wolniej od omijającego motocyklisty.
  • Odpowiedz
@Maldo: zbierz więcej materiału i nie przepychaj się tutaj. Szczerze mówiąc to Twój tata mógł widzieć auto które już skręcało, motocyklista wyskoczył za niego, trochę naciągane że "każdy" kto ma prawo jazdy by go zobaczył.
Znajdź lepszy materiał.
  • Odpowiedz