Wpis z mikrobloga

Tydzień temu niejaki @phaxi: wrzucał zdjęcia mięsa rozstawionego w #biedronka poprzedni wpis
Dziś byłem świadkiem podobnej sytuacji w sklepie #kaufland w #siedlce

Do sklepu wszedłem po godzinie 13, gdy doszedł do działu mięsnego zobaczyłem ciekawą ofertę na tanie mięso, otóż ktoś postanowił sprzedawać karkówkę wprost z palety, a nie jak to zazwyczaj jest w przyjęte z lodówki.
Na opakowaniu wyraźna informacja, że ma być przechowywane w temperaturze 0-4 stopni. W tamtej części sklepu jest nieco zimniej, ale raczej w okolicach 15-19 stopni. Na koniec wizyty w sklepie zaszedłem sobie jeszcze raz sprawdzić czy nikt nie sprzątnął mięsa. Niestety nie, była 14:19.
Zresztą, wydaje mi się, że stawianie dużej tabliczki z ceną obok palety raczej świadczy o tym, że jest to po prostu miejsce docelowe.
Poprosiłem o komentarz w prywatnej wiadomości Kaufland, otrzymałem w zasadzie odpowiedź, że jak czegoś od nich chcę to mam sobie dzwonić na infolinię.
Co więcej, zainteresowałem się tym ponieważ podczas mojej ostatniej wizyty w tym samym sklepie 19 czerwca również zauważyłem paletę z mięsem na środku szerokiej alejki. Zdjęcie też zrobiłem, ale uznałem to wtedy za incydent.
#afera #ewakuacjaboners #jedzenie
Pobierz exploti - Tydzień temu niejaki @phaxi: wrzucał zdjęcia mięsa rozstawionego w #biedron...
źródło: comment_1626973099hGrn6SujmbndUeorUXfArO.jpg
  • 39
@exploti ostatnio w biedronce kupiłem vege kotlety z datą ważności na 10 dni w przód a tam pieśń, poszedlem zwrócić bez paragonu to tylko przeprosili , oddali kase i wywalili cała partie ,okazało się że wszystkie takie byly
@Bivs: To moze sie wydawac absurdalne i smieszne, ale jak mialem psa to chcialem cos przetestowac. Kupilem kilka rodzajow szynek, wedlin i mies, a nastepnie czestowalem nimi psa, czesc tylko powachala i odpychala nosem, a inne zjadla. O dziwo, te co odtracila bylo dziwne w smaku, najczesciej jakies tanie gowno XD
Pewnie przypadek, ale bylo smiesznie
@exploti: wiesz, na infolinii może zbagatelizowali twój problem, ale wewnętrznie mogli wysłać jakiś alert do sklepu, że ktoś się tym zainteresował i co oni #!$%@?ą..
nie mniej dobrze, że to zgłosiłeś..
@exploti: To to tam nic. Kolega pracował na tirze w Niemczech i dostał zlecenie transportu golonek z Fabryki A do sklepu B. Odległość 400 km i 30 stopni na zewnątrz. Oczywiście smród na naczepie niemiłosierny golonki aż wypływały z opakowań ale sklep to oczywiście przyjął i szybko chowali do chłodni xD A TIR nie miał chłodni, zwykła plandeka xD
@exploti: dlatego ten #!$%@? nierząd powinien się wziąć za temat i ustawowo nakazać umieszczać coś ala czujnik kiedy przerwie się ciąg chłodniczy. gdzieś to widziałem, etykietka zmienia kolor i elo.
ale te błazny zajmują się ciekawszymi tematami, bo plebs i ich problemy go nie interesują.

ktoś wyżej wkleił info o kontroli w sklepie simply.. no fajnie, ale dostał to kierownik czy inny przydupas gdzie normalnie za takie coś powinna odpowiadać sieć.