Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się że faktycznie to jest już it's over wyznawanie #blackpill jest jedyną słuszną drogą nie ma co się w ogóle na za love story nakręcać, portale randkowe #tinder #badoo i inne są nastawione na zysk #rozowepaski które tam mają konta to przeważnie (jak nie w większości) #p0lka albo profile duchy które dają match'a gdzie po próbie zagadania jest cisza. Mirki jeśli jesteście nawet 7\8 na 10 to i tak na tych portalach nie macie szans. Ewentualnie można próbować w realu ale to i tak by nic nie dało. Jedyna droga to taka przez którą idzie się samotnie ja właśnie wybieram tę drogę oficjalnie Dziękuję za uwagę #oswiadczenie #podrywajzwykopem #mgtow #przegryw
PierwszyPuchacz - Wydaje mi się że faktycznie to jest już it's over wyznawanie #black...

źródło: comment_1626463784icnqVysu0rxQzFowp55rfU.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@PierwszyPuchacz: Też powoli skręcam w tą drogę. Blackpill ma rację, ale ten tag na wykopie jest dość toksyczny. Cieszyłem się ze swojego samotnego życia, ale zacząłem czytać ten tag i dowiedziałem się, że przegrałem życie i wogóle lepiej się wyhustać, bo w życiu liczy się tylko tzipa.
  • Odpowiedz
@PierwszyPuchacz: W związku czy nie, jako facet i tak zawsze będziesz sam, bo w oczach hipergamicznej bestii, słabość = utrata atrakcyjności. Wiem z autopsji, że jakiekolwiek otworzenie się czy wsparcie na różowej, po czasie kończy się zawsze tak samo.
  • Odpowiedz
@perun2066: Ludzie wykorzystują swoje mózg aby tłumaczyć swoje #!$%@?. Jakby się zastanowić to jest to bardzo popularny mechanizm. Świat oczywiście nie wygląda tak jak blackpillowa wersja, jednak pasuje on do części społeczeństwa które ulega zwierzęcym instynktom. Taka prawda, że na wykopie siedzą ludzie którzy mają za dużo czasu na myślenie o glupatach :p. Ludzie tworzą sobie echo chamber to przekleństwo naszych czasów, tworzą grupy i chcą słuchać jedynie ludzie utwierdzajcych ich
  • Odpowiedz
@PierwszyPuchacz: Mirki jeśli jesteście nawet 7\8 na 10 to i tak na tych portalach nie macie szans.

Beka z Ciebie typie
Właśnie mam 3 związek z Tindera i laska pierwsza powiedziała, że mnie kocha xD
Tak jestem 7/10

Juz nie zliczę ile po drodze bylo seksu i ile ja dup odrzuciłem bo były za słabe
  • Odpowiedz
@tinder_project: To jakaś naiwna nastolatka, bo Ty sam piszesz, że tylko o sex Ci chodzi to po co jej nadzieje robisz ? Ja wolałbym zapłacić niż udawać miłość żeby dobrać się do majtek przez to to ja mam przyjaciółki dziewice które tylko mi robią loda bez wchodzenia z związek, bo jestem szczery z kobietami.
  • Odpowiedz
@PierwszyPuchacz: Też słyszałem, że MGTOW to cope, ale czy zawsze tak musi być? Jestem zadowolony z swojego życia, mam teraz mnóstwo obowiązków na głowie, a wszyscy dookoła pytają kiedy ślub, dzieci itd. Tinder, tinderem to od zawsze było stworzone tylko do zabawy ale pchanie się w związek w XXI w jest totalnym debilizmem. Szczególnie dla mnie gdzie poważnie lubię poznawać i rozmawiać z ludźmi, a niekoniecznie przywiązanie do tej jednej jedynej
  • Odpowiedz