Wpis z mikrobloga

@Polasz: W drugim dniu zakupu tv i doktoryzowaniu sie w necie na temat matryc i systemow zapytałem o cos srednio szczegolowego w markecie, to oczy jak 5 zł xD

Wyjasnilem mu co i jak, w kasie dostal2m info, ze raty 0 to ok, ale 400 zeta ubezpieczenia i zamowilem pod sklepem z telefonu z neta na prawdziwe 0% xD
  • Odpowiedz
@booolooo: ewentualnie możesz zrobić to na spryt, wziąć superhipermegaubezpieczenie, może zejdą ci z ceny, wychodzisz z salonu i od razu piszesz maila z rezygnacją z ubezpieczenia, zwracają Ci cały hajs, a Ty masz tańszy produkt. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
@Polasz: raz chciałem kupić adapter bluetooth na usb, żeby pograć padem na kompie to gość nie ogarniał o co mi chodzi i mu tłumaczę że wpina się na USB, że wygląda jak pendrive itd. Grzebał i grzebał w systemie i wynalazł mi kabel play and charge do xboxa i mówi że to jest to. odwróciłem się na pięcie i wyszedłem ze sklepu bo w tym czasie na allegro to miałbym już
  • Odpowiedz
@Polasz: nawet tego nie umieją dobrze zrobić, kiedyś słyszałem jak polecał komuś droższy markowy kabel bo obsłuży 1080p a ten noname tylko 720p (°°
  • Odpowiedz
@borsuk123 bo nikt nie wie o co chodzi i każdy pyta każdego zwalając winę na tego drugiego xD później tłumaczenia:
- nie wiem niestety to nie mój dział
- proszę poczekac zaraz się dowiem (PAAAAWEŁ MAMY JAKIEŚ TORKSY!?)
- proszę podejść na laptopy oni powinni wiedzieć
- chwilka zaraz sprawdzę (klika w kompie coś i szuka)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
@booolooo: w Mediaexpert ceny na stronie często są niższe niż w sklepie, o czym się przekonałem chyba ze 2 lata temu, idę do sklepu a tam ta sama karta SD ale zamiast 99zl była za 128zl. Więc raz dwa zamawiam z odbiorem za godzinę, przeszedłem się po sklepie około 20minut i cyk SMS że zamówienie jest do odbioru, za 99zl. Janusze.
  • Odpowiedz
@booolooo: @Polasz: To chyba Polski fenomen. Pamiętam kupowanie telefonu w Pl ze trzy lata temu - wpychanie gwarancji, oferowanie super folii samo-naprawiającej się za 80 zł (spoiler: nie naprawiała się XD) i ogólnie granie na marżę.

Miesiąc temu kupowałem telefon na zachodzie i po prostu przyszedłem - mało co mi doradzili, ale przynajmniej gratis dali etui i jakąś ochronę na ekran (cena jak u nich w necie, więc bez januszerki).
  • Odpowiedz
@Polasz: To wepchnie ci coś z czego ma największą prowizję xD


@EnderWiggin: W marketach nie ma prowizji z niczego. To sklep ma jakieś tam prowizje, z kolei pracownik to gówno dostaje. Więc pracownikowi nawet nie zależy na tym, by ktokolwiek cokolwiek tam kupował.

W większości takich przypadków powie więc "nie wiem, nie znam się, elo". "Nie wiem, niech pan sprawdzi w internecie.", albo "Jest to, co widać." No i #!$%@?,
  • Odpowiedz
@booolooo: @dildo-vaggins: To jest #!$%@? patologia z tym zamawianiem przez by mieć taniej xD #!$%@? nie sprzedadzą po tej cenie co na stronie nie i #!$%@? musisz zamówić z odbiorem osobistym w tym sklepie xDD Nie wiem co za idiota wymyślił taki cyrk.
  • Odpowiedz