Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 440
#szury #koronawirus #pracbaza
Mam ja małą firemkę. Ot, cztery busiki jeżdżą sobie w kółko. Z czterech moich drajverów trzech się zaszczepiło, czwarty to "Plandemia Panie, Gejts i śmiercionka". Generalnie z jego opowieści to stracił już przynajmniej 60 znajomych w wyniku szczepień a setki nie mogą dojść do siebie po szczepieniu.
Jedna akcja już była kiedy zadzwonili z jednego huba z informacją iż Pan Tomasz nie zostanie wpuszczony na teren terminala z powodu odmowy założenia maseczki, po czym padło pytanie czy podstawię inny samochód czy też oni mają ściągnąć kogoś (oczywiście na mój kosz + kara za niepodstawienie samochodu". Pana Tomasza do założenia maseczki przekonała dopiero suma którą podałem mu jako obciążenie wyplaty z okazji naruszenia obowiązków pracowniczych. Niemcy i tak mi #!$%@? za opóźnienie z przyczyn przewoźnika.

Dzisiaj zaś mój Orzeł walki o wolność człowieka zadzwonił z pytaniem czy przelałbym mu 150 euro na kartę firmową... Jako iż to firmowa to nie za bardzo mógł uniknąć odpowiedzi na co mu ta kasa i wydukał że na mandat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wysłałem mu i z ciekawości sprawdziłem gdzie to Pan Tomasz taki sztraf załapał.
Samochód stał pod sklepem... WTF?
Pół h później dowiedziałem cóż zaszło. Mój szurek polazl do sklepu po browary, oczywiście bez maseczki. Na grzeczne prośby sprzedawczyń wyraził oczywiście oburzenie że nie będą go Niemce w kaganiec ubierać ni pluć mu w twarz... Polski on naród, Polski lud czy jak tam to szło. Obsługa sklepu poprosiła o pomoc policję. Skończyło się to wyproszeniem że sklepu i rozeszloby się po kościach ale Pan Tomasz poczuł wewnętrzną potrzebę uświadamia dwóch funkcjonariuszom Polizei iż biorą udział w spisku i nie mają racji. Wydyskutował tyle że w sumie wyszło im 150 euro...
Na szczęście we wrześniu kończy mu się umowa tak więc będzie segregacja sanitarna jak nic...
  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 118
@fishery: też mam takich w pracy, jest i śmieszno i straszno jakie oni bzdurne teorie wymyślają. Do tego mam jeszcze stado klientów a Ci to już w ogóle mieszanka radykalizmu z obu stron. Najlepsza jest babka co mi kazała wzywać ochronę do babki bez maski. Byłoby to może sensowne gdyby nie nosiła jej odsłaniając wydatny nochal. Ta pandemia budzi najgłupsze instynkty społeczne i demony ciemnoty ( ͡°( ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fishery: powinieneś go szanować tak samo jak pozostałych pracowników, twój wpis stanowi o twoim buractwie, gość ma honor i buntuje się przeciwko głupim i bezprawnym obostrzeniami a ty go próbujesz ośmieszyć i zdyskredytować, myślisz że jesteś lepszy bo się poddałeś, może jesteś bezobjawowo lepszy od innych, wyższa kasta w dupę jego mać