Wpis z mikrobloga

@Zielonykubek: tak zachowuje się tylko sprzedawca będący umysłowym biedakiem, wielokrotnie byłem w dresie w drogich sklepach. Jak byłem po torebkę dla różowej w LV to gejowi sprzedawcy nawet powieka nie zadrżała.
@Zielonykubek: byłe niedawno w którejś z sieciówek Sephora/Daouglas no i podchodzi do mnie pracownica tego sklepu i pyta czy szukam czegoś konkretnego, mowie że tak tylko sobie szukam może czegoś nowego, ona pyta jaka nuta mnie interesuje, ja odpowiadam że ostatnio spodobał mi się Prada Luna Carbon, a ona do mnie: "PAAAANIE TYM TO SIE UKRAIŃCY PRYSKAJĄ!" (,)
@Zielonykubek: W Sephorze to jeszcze. Najlepiej wejść do Vitkaca albo salonu Mercedesa. Przecież nie będę się specjalnie stroił w takie miejsca, więc przychodzę wyglądając jak zwykły koleś z ulicy. Wręcz mnie to bawi, jak niektórzy sprzedawcy nie mają kompletnie wyczucia do klientów.
@Zielonykubek nie, mam trzaska, że jak wchodzę sobie w dresiku, to wszyscy będą mnie obcinać i nie będę ogólnie pasował do tego miejsca, po czym wchodzę i patrzę na ekspedientki i okazuje się że mają mnie kompletnie w dupie, zajmują się swoimi sprawami, ewentualnie jakaś spyta się czy w czymś pomóc, jak mnie dojrzy a mimo to i tak sobie wkręcam, że wszyscy mnie oceniają i jak tylko odwrócę wzrok, to się
Wizyta w perfumerii Douglas.
Pani: w czym możemy pomóc?
Ja: szukam zapachów z grupy fougere
P: proszę poczekać (lekka konsternacja)
Pani poszła do swojego komputera.
P: Przykro mi perfum tej marki u nas nie ma.
Ja: Chodziło mi grupę zapachów w ramach nurtu fougere
P: Proszę poczekać.
Pani woła za chwilę, żebym podszedl do komputerka. Strona Fragrantici odpalona #pdk
Grupa 3 Pan konsultantek się zebrała i kminia o co temu dziwnemu klientowi
ta wchodze w dresie i koszulce tanszej niz czteropak harnasia, a potem na kasie zostawiam rownowartosc pensji baby co mi skanowala


@JoMaHaa: śmiejesz się z pseudoelegancików pod krawatem, którzy myślą że garnitur z wulczanki za 500 zł sprawi, że inni myślą o nich jak o klasie wyższej, a sam #!$%@? jeszcze gorszą wiochę łapiąc się na odwróconą psychologię xD specjalnie ubierasz się tak, żeby sprawiać wrażenie mniej majętnego - bo hehe
@Zielonykubek
O #!$%@? złoty xD
Kiedyś jako młody łepek pracowałem przez krótki okres czasu w Sephorze w Starym Browarze (Poznań) jako ochroniarz i powiem tak:
Nigdy w życiu nie spotkałem wredniejszych i podlejszych #!$%@? niż tamtejsze konsultantki, a minęło już prawie 10 lat xD