Wpis z mikrobloga

@b8uje ja juz przestalem w to wątpić, swoje zadania wykonuje tak jak ma byc, posrzucilem pare pomyslow jak usprawnic pracę mojego biura/całego zakladu niektore pomysły zrealizowane a tu nawet pochwały czy cos. Nawet glupiego "dobrze euklides to wymyśliłeś" :(
  • Odpowiedz
  • 23
@b8uje @DarkZizi @Slimshader @oink_oink ja tak robiłem, z wyjątkiem L4, bo w ciągu roku mam średnio 4-5 tygodni w domu, i w 2 lata przeskoczyłem pensją pracowników robiacych tu o 5 lat dłużej, dodatkowo nikt przez 20 lat tyle nie wydał na kilkudniowe szkolenia i wyjazdy, co ja w 3.5 roku xD jeszcze mi będą studia opłacać od października, bo mam ochotę postudiować coś

taka harmonia, firma wywala
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: ja robię w państwówie i potwierdzam, niektórzy przychodzą godzinę wcześniej, niektórzy zostają godzinę-półtorej dłużej, żeby się „wyrobić”. Nie dostają za to nic, ani nawet nie mogą wyjść sobie wcześniej za to, że zostali.

Jak się pytam po co zostają, to słyszę coś w guście „nie no a kto to zrobi? I będzie to tak leżeć?” Masakra xD
  • Odpowiedz
@b8uje @DarkZizi @Slimshader @oink_oink ja tak robiłem, z wyjątkiem L4, bo w ciągu roku mam średnio 4-5 tygodni w domu, i w 2 lata przeskoczyłem pensją pracowników robiacych tu o 5 lat dłużej, dodatkowo nikt przez 20 lat tyle nie wydał na kilkudniowe szkolenia i wyjazdy, co ja w 3.5 roku xD jeszcze mi będą studia opłacać od października, bo mam ochotę postudiować coś


taka harmonia, firma wywala
  • Odpowiedz
@loczyn Nie, bo byłem na kilku rozmowach w regioniw +30 km i wychodziło na to samo finansowo, tylko bez umowy na stałe, gruszy 1300 co rok, wielu dodatków, studiów i słabo ze szkoleniami. Jednak co amerykańskie korpo daje, to moje. Brexit wyszedł mi ma dobre pod kątem kariery. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@interpenetrate logistyka w cenie w czasach covidu, moje nadgodziny ratowały produkcję nie raz xD
  • Odpowiedz