Wpis z mikrobloga

Czemu kiedy spotykam się z dziewczyną na randkę i nam nie wyszło (bo ona mnie nie zechciała) to potem traktują mnie jak zbrodniarza wojennego, który zabił im matkę?
Zero kontaktu a jeśli jednak cudem odpiszą to wrogie nastawienie i każą wypie***lać.

Przecież kiedyś byłem dla nich chadem (,)
No ok nie będziemy razem, żyje się dalej, ale czy to jest powód, żeby od razu tak się zachowywać?
Ciężko normalnie odpisać na zwykłą nie romantyczną wiadomość?

#przegryw #p0lka #pytanie #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #przemyslenia #rozmowyprzegrane
RENNEM - Czemu kiedy spotykam się z dziewczyną na randkę i nam nie wyszło (bo ona mni...

źródło: comment_1626001155r44AMhdSTm9OpYj3430bnE.jpg

Pobierz
  • 21
@RENNEM: bo to jest jak w tym kawale
-proszę panią!
-ale ja mam chłopka
-mam to w dupie, zgubiłaś portfel idiotko xD

Julki traktują każdy pozazawodowy i pozarodzinny kontak damsko-męski jak potencjalne zaloty do ruchania. Wyjątkiem jest fz, czyli swoiste spermiarzowe "podnóżki". Ona po prostu nie jest tobą zainteresowana i widocznie wyczuła też że nie zrobi z ciebie podnóżka więc jesteś jej całkowicie nieprzydatny.
@RENNEM dalej Ci leży na sercu widzę. Spoko, nic nadzwyczajnego ale nie pisz już do niej, nie szukaj jej. Daj jej odejść a sytuację potraktuj jak doświadczenie - jutro będziesz silniejszy. Wcześniej czy później (jeśli szukasz) znajdziesz kogoś, do której tęsknota będzie przyjemnością gdyż będzie odwzajemniona.
PS. Nie myśl o niej źle, poprostu oboje nie trafiliście.