Wpis z mikrobloga

@Pingpong89: Wkurza mnie kłamanie z ta kwota wolna od podatku.
Trzeba powiedzieć wprost: PiS chce ZLIKWIDOWAC kwotę wolną od podatku i PODNIESC wszystkim podatki.

Są to trzy nowe progi podatkowe i kwota wolna od podatku ZOSTAJE ZLIKWIDOWANA:
Pierwszy próg 9% do 30tys
Drugi próg ok 25% do
  • Odpowiedz
narzekalbys na ich rządy znając życie


@Pingpong89: Mógłbym narzekać. W końcu polityka dotyczy nas wszystkich. Ale ciężko będzie przebić poziom s----------a przy tym co odwala pis i pisowskie pieski takie jak ty.
  • Odpowiedz
@Pingpong89 mirku naprawde pisac, ze zyje sie tu super to chyba jakas ironia
@Kryspin013 akurat poziom taki osiagnela platforma i PIS im tylko wtoruje nie ma na obecna chwile partii ktora chciala by naprawde cos zmienic w tym kraju, bo decyzje jakie nalezaloby podjac zeby ten b----l ogarnac wiazaly by sie z utrata mandatu
  • Odpowiedz
akurat poziom taki osiagnela platforma


@magnat32: Co ty za p--------y mi tu sadzisz? Można być złym na platformę i mieć do nich pretensje ale stawianie znaku równości albo tym bardziej określić, że pis im dopiero wtóruje to trzeba być lemingiem. Albo nie masz pojęcia o czym piszesz i sadzisz słabe populizmy albo trollujesz.
  • Odpowiedz
z checia bym Cie oswiecil w czym PO przewyzszalo PiS, a w czym PiS - PO ale widze nie ma to sensu


@magnat32: No jasne, "a bo pełoo" ale argumentów żadnych.

Do tej pory nie było chyba bardziej antypolskiego niż PiS.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ediz4: 1,23zł z vat, byłoby 1,22zł z vat, ale PiS nie anulował tymczasowego podniesienia z 22% na 23% niestety, więc wina Tuska!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pingpong89: Typie, ale fikołki n--------z drogie XDDD Przecież to trzeba nie mieć rozumu i godności człowieka, albo być debilem pisuarem żeby coś takiego publicznie pisać XD
  • Odpowiedz
@Pingpong89: Pójdź do sklepu to się przekonasz, że jest inflacja.
Demokratycznie wybrana partia, przez ogłupiony goebbelsowską propagandą naród i kupiony za rozdawnictwo, ha tfu! Sram na piss, a najbardziej na karakana, za to, jak zniszczył mi życie.
  • Odpowiedz