Wpis z mikrobloga

@Pingpong89: bo jedyne co pozostaje na kolejne poczynania pisiorstwa to właśnie "xD"
a tacy wyznawcy Jarka jak Ty stosują samozaoranie więc nie ma co wchodzić w żadną polemikę.

Dobrze, że ta inflacja to tylko wymysł. Właśnie idę do fryzjera, który weźmie za strzyżenie 40zł. Dwa lata temu brał tylko 30zł. #!$%@? jaki pazerny :)
  • Odpowiedz
jakoś klęski nie widać a te bajki o inflacji są robione żebyście mieli o czym gadać.


@Pingpong89 stare skrypty dostałeś, przecież wskaźniki inflacji publikują pisowskie instytucje xD. Zapytałbym cię, czy w sklepie ostatnio byłeś, ale rozmowa z trollem nie ma raczej sensu. Przekaż prezesowi najgorsze życzenia ode mnie i od dobrze wykształconych, nieźle zarabiających Polaków z europejską mentalnością.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@cielo: @Gundo: te #!$%@? prywaciarze tylko podnoszo ceny ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
U mnie też obiad w barze jednym skoczył z 13 zł w 2020 w styczniu do 20 w maju tego roku
  • Odpowiedz
od dawien dawna mówione jest jak to nie będzie źle jak euro skoczy do góry jak to jak siamto. I co żyje się dużo lepiej niż dawniej jakoś klęski nie widać a te bajki o inflacji są robione żebyście mieli o czym gadać.


@Pingpong89: Proszę państwa, oto typowy wyborca. Przyczyna tego, dlaczego jesteśmy w dupie.

Człowiek, który w ogóle nie łączy kropek, nie widzi zależności, nie rozumie ciągów przyczynowo skutkowych. Widzi
  • Odpowiedz
I co żyje się dużo lepiej niż dawniej jakoś klęski nie widać a te bajki o inflacji są robione żebyście mieli o czym gadać.


@Pingpong89: o #!$%@?, to pisowiec. Jedzenie średnio droższe 30% w stosunku do 5 lat wstecz to pewnie też bajki xD
  • Odpowiedz
tak mówi konstytucja więc wiem że dupka piecze


@Pingpong89: Ta sama konstytucja, którą zdążyli złamać kilkukrotnie przy obsadzaniu nielegalnie sędziów w trybunale, przy braku wprowadzenia klęski żywiołowej, przy nielegalnym przesunięciu wyborów i przy wprowadzaniu zakazów zgromadzeń. Chyba ciebie piecze dupa pisowcu, że twoją ulubioną partię szkalują.
  • Odpowiedz