Wpis z mikrobloga

@Pingpong89: mam mniej w portfelu, nie zarabiam więcej za rządów piss, moje oszczędności też tracą na wartości. Przypominam, za Tuska była deflacja, a jak była inflacja to były adekwatne do niej stopy procentowe i byłem spokojny o swoje oszczędności. Inflacja wywołana przez tych nieuków pissobolszewickich to zresztą jedno tylko z tysiąca łajdactw tej ohydnej władzy
Za Platformy nie budziłem się z obawą, co rząd nowego wymyśli, żeby mi zaszkodzić i
  • Odpowiedz
@Pingpong89: Co oznacza ''drożenie ceny'' cenę można podnieść a nie podrożyć. Może przez brak wykształcenia myślisz że PiS faktycznie przeprowadza dobrą zmianę? nic dziwnego, statystyki jasno wskazują że PiS wybrało bydło bez wykształcenia, dziecioroby i emerytów ledwo przytomnych... a opozycja was utrzymuje ot taki piękny kraj mlekiem i miodem płynący.
  • Odpowiedz
@Pingpong89: Nie gęgaj karakanie pod tym klukiem bo ewidentnie widać że twój poziom odbiega od rówieśników z wykopka. Także albo kształciłeś się na Białorusi albo masz jak byk wykształcenie niepełne podstawowe co by wyjaśniało twoje zamiłowanie do partii rządzącej.
  • Odpowiedz
@Pingpong89: Co dobrego zrobiła prócz zadłużenia wszystkich Polaków i utrzymywaniu z pieniędzy podatników nieudaczników i dzieciorobów? Nie wiem gdzie rośnie, chyba w twojej głowie - każdy sondaż mówi wyłącznie o malejącym zaufaniu.
  • Odpowiedz