Wpis z mikrobloga

@przeczki: Esencja dni ziemniaka xD
Lokalny zespół zaproszony, bo jest lokalny i grają muzykę, ale urząd nie poprosi o demo, bo po co?
No i dobrze - niech się ludzie bawią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@przeczki: Mój ziom realizował koncerty na takich wiochach. Na jednym z takich festynów też wyszedł taki wokalista, ubrany w koszulkę z napisem ATARI i grają coś tam swojego, ale ludzie w szoku. Nagle gość dla podratowania sytuacji drze się do mikrofonu

Bawta się, K*rwa


No i bawili się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Chehu: no właśnie coś mi nie pasuje, bo jeśli Żubr wtedy istniał, to był raczej jakimś lokalnym piwem, no chyba że autor rzucił nazwę dla przykładu
  • Odpowiedz
@Chehu: Wtedy żubr był piwem lokalnym, był małorozpoznawalny ale był zajebisty, na pewno byl do kupienia na wsiach w woj kieleckim, smakował 10 razy lepiej niż teraz, bo obecnie to taki zwykły sikacz przemysłowy
  • Odpowiedz
  • 16
@przeczki Siostra ostatnio była na przedstawieniu na festiwalu Teatrów Malta w Poznaniu. Na jednej ze sztuk aktorka podeszła do mikrofonu wykonać próbę mikrofonu. Podeszła. Stanęła i do mikrofonu mówi "Lubię się ruchać, Lubię się ruchać" Fakt faktem sztuka była o jakimś psie i małżeństwie i w kontekście #dogpill
  • Odpowiedz
@Gh0st: @NorthWarrior: a ok, możliwe, bo mainstreamowość Żubra kojarzy mi się jakoś z okolicami 2004-2006 a główne sikacze w okolicach 2000 to kojarzą mi się raczej piwa typu Strong, Specjal czy EB
  • Odpowiedz
@RitmoXL: Piekna historia, szczerze smiechlem xD
Ja bylem kiedys swiadkiem sytuacji gdzie kapela gra, amatorski festiwal, dookola wioski i zaczyna sie drzec #!$%@? gosc w gumofilcach: 'Zagrajcie cos po polsku w koncu, k***a!' Troche konsternacja, ale w koncu padl pod naporem promili i kapela mogla spokojnie grac dalej. Uwielbiam te swojskie klimaty, a bedac na #emigracja tesknie niebywale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 81
@Kotouak: @przeczki: @RitmoXL: no i spoczko, raz bylem na takim spędzie, ale tam to organizatorzy polecieli na grubo,najpierw bylo disco polo a pozniej kapela o nazwie nihilizzm xD jakis anarcho grindcore, pierwsza piosenka trwala 30sekund kokes wydarl ryja LECHWALESAKAWALMIESA OIOIOI! takiego szoku wsrod lokalnej społeczności nigdy nie widzialem :D
  • Odpowiedz