Wpis z mikrobloga

@sehnsucht: nie, ale jak ktoś #!$%@? parkuje to wlepia mu się karnego #!$%@? którego ciężko usunąć. Też się zastanawiam skąd ten skowyt tutaj, niby co się stało temu kotku poza tym że jest teraz mniej piękny
  • Odpowiedz
Aha czyli jak kot sobie chodzi po dworze to można do niego strzelać z wiatrówki, albo zrobić mu krzywdę bo tak, bo prowokuje tym że jest na dworze. A jak kobieta się skąpo ubierze to też można zgwałcić bo prowokuje? Jeszcze właściciel ma być wdzięczny że mu tego kota nie zabili. A może po prostu mu uciekł? Wtedy też można zabić bo tak? #!$%@? patusiarstwo.
  • Odpowiedz
Ale co sie temu kotu stało tak w zasadzie?
Bo nie rozumiem aż takiego oburzenia, przecież nie jest pobity czy coś, tylko ma #!$%@? na plecach,
Raczej nie będzie szykanowany z tego powodu przez inne koty xD
Marker raczej nie przedostanie się przez skórę i nie otruje kota od środka
  • Odpowiedz
Sąsiedzi też wypuszczają kota na popas, żeby sobie pośmigał po balkonach. Ostatnio o 4 rano łaził po chałupie, bo zostawiliśmy otwarte drzwi balkonowe przez ten upał.
Powyciągał różne duperele na środek salonu. Nie zliczę ile razy miałam uwalony balkon. Zdechł mi kwiatek za 150 zł, bo do niego nasrał.
Już nie wiem jak z nimi gadać. Opieprzalam, grzecznie rozmawiałam i nic
Mają to w dupie, siatki nie założą. Tzn, ojoj, musimy założyć...
  • Odpowiedz
Typ przecież wyraźnie napisał w poście, że pilnują kota i starają się nie wypuszczać, a wy się już odpalacie i klaszczecie uszami, że "dobrze tak pchlarzowi, kotów pilnować, debile, idioci"

@sehnsucht: Gdyby pilnowali kota, to by do tego nie doszło. Zamontowanie siatki na balkonie w pełni chroni przed takimi rzeczami.

Ja też nie jestem fanką wypuszczania kotów luzem (szczególnie ze względu na dzikie ptaki), ale taka niechęć nijak, NIJAK, nie usprawiedliwia
  • Odpowiedz
@dielel_: Trzeba przyznać, że wypuszczenie kota, który kosztuje 2,5k w górę trochę to jakby ryzyko.
Wypuszczenie kota w mieście to w ogóle ryzyko, na które bym się nie zdecydował, ale tutaj jeszcze dodatkowe, że ktoś go po prostu ukradnie
  • Odpowiedz