Wpis z mikrobloga

@dielel_: popisać zwierzę. Pewnie jak taki tulasny to się kot cieszył xD pytanie czyja krzywda większą, kota czy właściciela?
Jakbym miał robota ai i bym go wypuścił na dzielnice o złej sławie a później znalazłbym na nim graffiti to czyja wina moja czy graficiarzy robotowych
  • Odpowiedz
@dielel_: kot nie jest żadną kicią tylko ebanym drapieżnikiem. Jest ich zbyt dużo w miastach. Te kudładte #!$%@? dziesiątkują populacje zwierząt, które żyją w okolicy. Trzymaj chama na smyczy albo oddaj do schroniska.
  • Odpowiedz
Biedny kotek. J****a patola. Ja bym to zgłosiła jako znęcanie się nad zwierzęciem.


@podomka: Jak on cierpiał strasznie, dobrze że nie umarł choć mało brakowało

@Pawu1on: Kot na pewno zaczął to wylizywać, a to jest dla niego trujące. Ty chyba nie myślisz, ze można bezrakarnie pisać po kocie markerem xD
  • Odpowiedz
( _)

Typ przecież wyraźnie napisał w poście, że pilnują kota i starają się nie wypuszczać, a wy się już odpalacie i klaszczecie uszami, że "dobrze tak pchlarzowi, kotów pilnować, debile, idioci", sami idealni. Ja też nie jestem fanką wypuszczania kotów luzem (szczególnie ze względu na dzikie ptaki), ale taka niechęć nijak, NIJAK, nie usprawiedliwia takiego zachowania.

Rozumiem, że jak teraz ktoś nie domknie samochodu i mu go ukradną
  • Odpowiedz
@dielel_: W jakikolwiek sposób ten kot się nie znalazł na dworze (op go wyrzucił, uciekł czy jest po prostu wychodzący) to co ktoś zrobił to jest znęcanie, a wykopki #!$%@?ą o zabezpieczeniu balkonu i winie OPa XDDD #!$%@? się w łeb ludzie, to ze ktoś zapomnie zamknąć auta tez oznacza ze można sobie je wziąć albo nasrać do środka bo ktoś popełnił błąd ?
  • Odpowiedz
Rozumiem, że jak teraz ktoś nie domknie samochodu i mu go ukradną to jego wina.


@sehnsucht: Winny kradzieży jest zawsze złodziej. Zawsze mnie dziwi takie dziecinne i naiwne podejście do życia :d To jest częsta i typowa idiotyczna retoryka chociażby w rozmowach o gwałcie. Jadąc do kraju trzeciego świata lub poruszając się w niebezpiecznych dzielnicach winni będą ci, którzy zrobią Ci krzywdę. Nie wzięcie tego pod uwagę, że ktoś ci tę
  • Odpowiedz
zapomnie zamknąć auta tez oznacza ze można sobie je wziąć albo nasrać do środka bo ktoś popełnił błąd ?


@Matt3rs: Nie, nie może. Jednak złodziej najprawdopodobniej będzie miał to gdzieś :d
Myślę, że jak ktoś będzie chciał te auto ukraść to raczej będzie się cieszył z tego, że ktoś jest nieroztropny i zapominalski. Rozumiem, że w takim wypadku nie można kogoś przestrzec o tym, żeby pamiętał o zamykaniu auta i głupio
  • Odpowiedz