Wpis z mikrobloga

@Radus: @dielel_: Z dwojga złego, to lepszy karny #!$%@? i XD markerem, niż:
-jakiś narwaniec z wiatrówką,
-spotkanie pierwszego stopnia z autem,
-lub psem
-ostatni lot z któregoś piętra
-utknięcie w jakimś śmietniku czy rurze...
Mam chociaż nadzieję, że właściciel się nauczył i zapamięta to na długo, bo sierściuch naprawdę miał szczęście, że tylko to go spotkało...
@dielel_ ludzie to #!$%@?. Sama mam zabezpieczony balkon, żeby Koty nie uciekły, i generalnie nie popieram wypuszczania kotów w blokach ale jak można być takim #!$%@? żeby smarować coś markerem po kocie. Choćby mi ten kot wszedł naszczac do mieszkania czy narobić innych szkód to jedyne co to bym skontaktowała się z wlascicielem i z nim uzgodniła sprawę uporządkowania syfu, a nie wyżywałabym się na kocie. Ten co to zrobił serio jest
( _)
Typ przecież wyraźnie napisał w poście, że pilnują kota i starają się nie wypuszczać, a wy się już odpalacie i klaszczecie uszami, że "dobrze tak pchlarzowi, kotów pilnować, debile, idioci", sami idealni. Ja też nie jestem fanką wypuszczania kotów luzem (szczególnie ze względu na dzikie ptaki), ale taka niechęć nijak, NIJAK, nie usprawiedliwia takiego zachowania.
Rozumiem, że jak teraz ktoś nie domknie samochodu i mu go ukradną
@podomka @RitmoXL @Monneypenny @Gigamesh @sehnsucht
No jasne miły kitku nikomu nic nie zrobi kochajmy koty <3. Aktualnie u mnie jest ten sam problem że właścicielka jednego z mieszkań puszcza kota wolno i wchodzi mi do mieszkania gdzie mam koszatniczki i pierwsze co to do klatki z nimi leci albo ostrzy sobie pazurki o oparcie łóżka. Nie każdy musi lubić koty, nie każdy ma mieszkanie przyjazne zwierzętom a są też ludzie którzy mają