Wpis z mikrobloga

  • 1
@Przypadkowy mówiłem o ogólnym znęcaniu się nad zwierzętami, jeśli ktoś dla zabawny krzywdzi zwierzęta to niech ma świadomość że może dostać cyrklem po ryju.
  • Odpowiedz
@Kaker: hmmm, jak tu przedstawić normalne spojrzenie człowieka osobie nienormalnej?

Nie wiem, jak ci wytłumaczyć, że kaleczenie komuś twarzy cyrklem z jakiegokolwiek powodu jest nienormalne, chore i patologiczne. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Przypadkowy nie myślisz w imię ludzkości, największych zwyroli typu pedofile powinno się brać na organy i robić na nich eksperymenty medyczne żeby medycyna poszła szybciej do przodu, gdybyśmy nie byli ludźmi dla pseudo ludzi typu breivik czy trynkiewicz to żyło by nam się lepiej na tej planecie, lepiej pociąć gnoja cyrklem niż utrzymywać z podatków ciężko pracujących obywateli, są zbrodnie za które nie powinno być litości.
  • Odpowiedz
@Kaker: nie czytałem twojego komentarza. Choćbyś najpiękniej tłumaczył i najdłuższe komentarze pisał to i tak będę uważał tak samo: pomysł kaleczenia komuś twarzy cyrklem jest pomysłem chorego zwyrola. Albo głupiego dzieciaka. Nara.
  • Odpowiedz