Wpis z mikrobloga

ie rozumiem jaka jest różnica pomiędzy "graniem w siatkówkę na linii bramkowej", a przerwaniem faulem 100% akcji przed polem karnym (lub nawet w polu karnym). Efekt jest ten sam. Kara również powinna być adekwatna.


@NiebezpiecznyGangsterPepe: bo jestes kurła tępy. Gdybyś ty miał tworzyć przepisy, to nie wprowadziłbyś nawet spalonego, bo nie rozumiałbyś po co to miałoby być.

Róznica między sfaulowaniem przeciwnika wychodzącego na sytuację bramkową, a wybiciem piłki z linii
  • Odpowiedz
Popraw mnie jeżeli się mylę ale czy w świetle obecnych przepisów sędzia powinien zaliczyć gola?


@Sindarin: w świetle obecnych tak, niedawno to zmienili.
  • Odpowiedz
Jakie oszustwo? Zagranie dozwolone przepisami. Ręka, czerwona kartka i karny


@pwone: jak złamiesz komuś na boisku nogę to też są na to przepisy, co z tego? Jeżeli twoje zachowanie nie świadczy że wierzysz w maksymę "niech wygra lepszy" to nie ma dla ciebie miejsca na boisku. Podobnie jak dla ludzi którzy świadomie krzywdzą innych graczy. Lubię piłkę nożną ale to ostatecznie tylko gra i jeżeli piłkarz tego nie rozumie to
  • Odpowiedz
  • 0
@NiebezpiecznyGangsterPepe ok zobacz że zmienili przepis bo złapali się, że to przegięcie pały było.
Zagrał tak #!$%@? że federacja wprowadziła zapis że będzie gol z automatu.
Jak na pisałem wyżej, nikt wcześniej sobie nie wyobrażał ze ktoś może być aż tak nie fair.
  • Odpowiedz
@paul772 mistrzu, przepisy rozumiem bardzo dobrze. Powiem więcej, swego czasu byłem nawet sędzią z uprawnieniami więc dobrze znam wszelkie niuanse. Widzę, że ty nie rozumiesz co piszesz. W sytuacji 100% zakłada się że w przypadku braku przerwania akcji na 100% padnie bramka. Jeżeli taka akcja zostaje przerwana to jest czerwień, a jeżeli będzie to w polu karnym to do tego karny. Co ty byś chciał jeszcze więcej?
  • Odpowiedz
@paul772: To jest jak ze sraniem do paczkomatu, broniący Suareza nie widzieliby w tym nic złego bo nie ma przepisy na to xD A nawet jeśli jest to „No i co, ze nasral? Dostal mandat i wszystko gra”
  • Odpowiedz
#!$%@?, gdzieś granicą musi być. Rozumiem rękę, ale nie na lini bramkowej. Rozumiem już nawet bramkarza który poza polem karnym złapie piłkę. Ale napastnik na Lini bramkowej grający w siatkę no ludzie.


@sledz: granica czego? Twojego bólu dupy?
  • Odpowiedz
@sledz co ty pieprzysz? Jaki gol z automatu?? Jak piłka nie przekroczy linii bramkowej to nie ma bramki choćby nie wiem co się działo. Z resztą byłoby to absurdalne, bo gdzie wtedy byłaby ustawiona umowna granicą takiej sytuacji? Sytuacja Suareza była klarowania, ale dużo łatwiej wyobrazić sobie mniej oczywiste okoliczności np. gdy zawodnik broniący jest dalej od bramki i dotyka ręką, albo gdy inny zawodnik jest w zasięgu gry i może
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Sindarin: takie zagrania są elementem gry w piłkę. Popełnił wykroczenie, poniósł konsekwencje, zespół miał karnego dodatkowo, więc mogli dostać dwie kary.
  • Odpowiedz