Wpis z mikrobloga

@luczyk wy jesteście jacyś #!$%@?. Jak można usprawiedliwiać takie zachowanie. Gdzie jest tu sens i główne założenia sportu. Nie potrafisz przegrywać to #!$%@? nie Graj :D
  • Odpowiedz
@ordynardo_: :DDDD Ok, od dzisiaj kończę ze sportem. Pan to pewnie w ciągu setek sekund przyanalizowałby, że jednak lepiej przegrać i odpuścił tę piłkę. XD Pewnie codziennie aktywnie uprawiasz sport tylko po to by być przykładem fair play.
  • Odpowiedz
@NiebezpiecznyGangsterPepe: na jaką szerszą debatę, normalne zastosowanie się do reguł gry i wykorzystanie ich nie krzywdząc nikogo, sytuacja 0 1


Będąc dokładnym to w tej sytuacji było przekroczenie reguł gry czyli zagranie ręką, za co została przyznana kara zgadnie z przepisami. Chodzi o to, że część wykopków widzi tutaj jakąś próbę oszustwa czy coś podobnego. Podczas gdy jest to po prostu próba ratowania sytuacji tylko po prostu przekraczającą bardzo wyraźnie przepisy
  • Odpowiedz
@sledz chłopie w ogóle przeznaczasz sens moich słów.
Po pierwsze wjechanie prostymi nogami w nogi napastnika.nest zagraniem brutalnym/nierozważnym a nie taktycznym faulem.
Po drugie wg mnie sytuacja z Suarezem (pomijając całkowicie ocenę jej moralności) zdecydowanie zwiększyła atrakcyjność tego meczu i jego dramatyzm.
Po trzecie, sugerujesz, że ja twierdzę że łapanie piłki na linii bramkowej jest ok. Oczywiście, że NIE JEST OK. Dlatego należy się surowa kara, a jest nią:
- wykluczenie zawodnika
  • Odpowiedz
@nukacolaquantum: Przy kosie odbieramy drużynie szansę na strzelenie gola, przy wspomnianym zagraniu odbieramy drużynie 100% gola. Chociaż oczywiście ciężko by mi było wskazać granicę, myślę że powinniśmy się kierować tutaj skutkami danego zagrania i na tej podstawie określać jak bardzo niesportowe jest dane zachowanie.
Jako kibic chcę oglądać rywalizację i starcia drużyn prezentujących możliwie wysoki poziom sportowy. Takie zagrania powodują, że rozgrywki wygrywa nie drużyna lepsza sportowo, lecz ta która stosuje
  • Odpowiedz