Wpis z mikrobloga

3/10/1992, program Saturday Night Live, występ będącej wtedy u szczytu kariery Sinead O’Connor. Wbrew ustaleniom z producentami programu wykonuje ona inną niż planowana piosenkę - śpiewa a cappella cover utworu "War" Boba Marleya, z tekstem zmieniony tak, by jasnym było, że śpiewa o ofiarach molestowania w kościele. Chwilę później wyjmuje ona zdjęcie Jana Pawła II i rwie je na pół. "Walczcie z prawdziwym wrogiem" - mówi do mikrofonu. Zgromadzona w studia publiczność nie wydaje z siebie żadnego dźwięku, Sinead kończy w zupełnej ciszy. Wkrótce gest ten budzi powszechne potępienie a jej kariera załamuje się praktycznie z dnia na dzień.

T.....s - 3/10/1992, program Saturday Night Live, występ będącej wtedy u szczytu kari...

źródło: comment_16252050061HjN0YqTppFx3OuK8EsVX2.jpg

Pobierz
  • 88
To, ze slepiej kurze sie czasem trafi ziarenko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@artekF: ale wiesz ze nie każde zaburzenia zniekształcając każdy aspekt rzeczywistości w takim stopniu, żeby nie moc wyciągać odpowiednich wniosków z własnych obserwacji? Malo tego, są takie, które powodują ze jest się bardziej otwartym na pewne sfery i można celniej zauważyć pewne rzeczy, ma się dzięki zaburzeniu wysoko rozwinięta empatie etc. Na dodatek, pokusiłbym się
To, ze slepiej kurze sie czasem trafi ziarenko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@artekF: do mojego poprzedniego wpisu należałoby dodać komentarz:

oczywiście, jest cały ogrom zaburzeń i chorób psychicznych które zniekształcają percepcje, rzeczywistość i wszystkie procesy poznawcze w sposób ogromny. Ja się powyżej odniosłem tylko do Twojego cytatu, który uważam za, nie do końca trafiony w tym przypadku.