Wpis z mikrobloga

OP 28 lvl here. Po kilku bolesnych rozczarowaniach z tindera (ghosting, te sprawy) siedzę sobie w najlepsze w przegrywie i piwniczę w bieda-wynajmowanym pokoju do zakończenia EURO a może i dłużej. Już zaczynam gotować sobie pierogi z myślę by zjeść je ze śledziem w oleju gdy nagle ... na IG pisze do mnie 31-laska 7,5/10 z pytaniem, czy nie potowarzyszyłbym jej na weselu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poznałem ją ponad rok temu przed #lookmaxing gdy mieszkałem z rodzicami i pierwszy raz postawniłem z ciekawości założyć tindera Od tego czasu zero kontaktu, aż tu nagle dziś ni stąd ni zawąd się odzywa. Kurde, przejechałbym się, ale mam do chaty prawie 500 km, ale chyba się zgodzę, bo zawsze chciałem się z nią umówić na żywo- była chyba najładniejsza i najzgrabniejsza z tych, z którymi wtedy złapałem parę. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz- czemu nie przeszkadza jej mój wzrost ?! Pisałem jej wyraźnie, że jestem od niej niższy. Laska ma 178 cm, jak ubierze szpilki, to będzie powyżej 185 cm, tymczasem ... nie ma nic przeciwko aby iść na wesele z typem, który ma 175 xD Czyżby hipergamia w tym przypadku nie działała ? Już dawno temu połknąłem #redpill i mam bluescreena. Dodatkowo wesele rodzinne, więc zakładam, że taka laska +30 chciałaby się pokazać z jakimś wzrostakiem, bo wiadomo jak te stare baby ciotki myślą- wysoki=przystojny=dobra partia. Także mam zonka. A może jest jakaś turbo kejomejo, nikt nie chce z nią iść i napisała do mnie w akcie desperacji ? Ma poważną pracę i sprawia wrażenie bardzo ułożonej, żadna #p0lka
I, żeby nie było, nie nadrabiam mordą ani mieśniami - twarz określiłbym ją jako 6,5, więc bez rewelacji a dodatkowo jestem chudy. Trochę to dziwne, typiarka skleciłaby na poczekaniu ogłoszenie i zaraz znalazłby się tłum spermiarzy, tymczasem chce iść ze mną- człowiekiem którego nie widziała na oczy i przez godzinę popisała na tinderze. Dodatkowo jeszcze średnio umiem tańczyć ale chooy, złapię kolejnego expa.

#gownowpis #wesele #rozowepaski #niebieskiepaski #podrywajzwykopem #badoo #wychodzimyzprzegrywu #piwniczaknews #tinder
  • 16
@Aparatowy_rozlewu: Tylko Ty wiesz, że idąc z nią na wesele jesteś tylko jako kolega a nie kandydat do związku poza tym napisała do Ciebie jak ma problem i potraktowała jak taki chłopiec na posyłki.
Nie miała z kim iść i tyle tka jedna na badoo szukała partnera na wesele wiec samo to.

Ty tak przezywasz i jeszcze się zakochasz w niej a to tylko wesele nic więcej No chyba ze zaruchasz