Wpis z mikrobloga

@HeadHunterz69: następnym razem miej jaja i napisz dziewczynie tak :

Przejrzałaś mnie. Zamierzam porwać Cię jak w powieściach romantycznych dla kobiet a potem związać i zgwałcić w mojej willi. Także mam nadzieję, że nie masz żadnego syfa bo nie chce się zarazić... ;)
  • Odpowiedz
@HeadHunterz69: Jako różowa wcale się dziewczynie nie dziwię, że się boi - jak dla mnie wsiadanie do samochodu z nieznajomym na pierwszym spotkaniu jest jak pójście do nieznajomego do mieszkania na pierwszym spotkaniu. Można trafić na kogoś normalnego i uczciwego, a można jednak trafić na kogoś, kto ma nierówno pod sufitem, więc wolałabym nie ryzykować i bym nalegała na spotkanie w miejscu publicznym, a nie od razu przejażdżki na pierwszym
  • Odpowiedz
@HeadHunterz69: typie co ty odjaniepawlasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nigdy nawet nie pomyślałbym by zabrać laskę na wycieczkę na 1 spotkaniu, zawsze to proponuje na którymś z kolei. Raz że ona się może bać, a dwa że szkoda czasu i paliwa na wielką niewiadomą.
  • Odpowiedz
@HeadHunterz69: Ale po c--j przejażdżka? Na wózku jesteś czy co? Lato, można się gdzieś bujnąć wieczorem to w aucie będzie gnić? Czy chcesz się przypucować boś na myjni był? Wcale się łasce nie dziwie. K---a dziwaki z was są niezle wykopki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@mazurka: a pomyślałaś, że gdyby koleś był mordercą to i tak mógłby zdobyć Twoje zaufanie lub wykorzystać jakaś sytuacje później? Tu chodzi raczej o ten pierwszy moment gdzie chcesz zobaczyc czy koles jest normalny z wygladu bo przeciez przystojniacy nie morduja xD
  • Odpowiedz