Wpis z mikrobloga

@Sabarolus: A ta bańka cen transakcyjnych nie miała pękać jak tylko studenci nie wrócą do miast na jesień 2020? Jakie jest teraz oficjalne stanowisko wykopowych analityków rynku nieruchomości? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TomaszA2: ach, czyli po to ci dwaj dzień w dzień p------ą o tym jebnięciu? By jak kiedyś, w bliżej nieokreślonej (a z pewnością dalekiej) przyszłości jebnie móc powiedzieć "ha, a nie mówiłem?!"?
  • Odpowiedz
@Krupier: No dokładnie :) przecież to jest sytuacja w której zawsze mają racje, ciągłe mówienie o tym że jebnie i jeśli ewentualnie jebnie za kilka lat to wtedy każdy będzie się mądrzył ze miał racje milion lat temu :)
  • Odpowiedz
Nie wiem, nie widuję ich często ale może na złych tagach przesiaduję żeby ich widzieć.

Kwestia czasu ale po co o tym spamić to nie wiem.


@TomaszA2: spamują tym codziennie niemal, czasem na główną trafia. Zresztą wystarczy wejść na ich profil by zobaczyć, że równo pod sufitem to nie do końca mają.
  • Odpowiedz
@Sabarolus: bez sensu to porównanie, aż się dziwię, że Pekao dało to na twittera. Oczywiste jest przecież, że przy wzroście cen (inflacji) siła nabywcza będzie spadać. Zamiast mieszkań można tam wstawić spody z ciastek delicji i wykres będzie podobny chociaż mniej chwytliwy.
  • Odpowiedz