Wpis z mikrobloga

Szanowni Państwo, Wysoka Izbo, Panie Marszałku.
To jest już koniec
Uroczyście ogłaszam iż oficjalnie zakończony został konkurs na polskie miasto z najładniejszym herbem. Wyniki zostały policzone, głosy są ważne i co do wygranych nie było żadnych wątpliwości. Szanowna Komisja w składzie ja po raz ostatni ogłasza co następuje:
1 miejsce, złoty medal i tym samym tytuł polskiego miasta z najładniejszym herbem otrzymuje Orneta (warmińsko-mazurskie), która w rundzie finałowej otrzymała 633 głosy (62.36%)
2 miejsce zajął Koszalin (zachodniopomorskie), który w rundzie finałowej otrzymał 382 głosy (37.64%)
3 miejsce zdobył Chełm (lubelskie) otrzymując 273 głosy (58.84%).
Nagrodę Imienia Szanownej Komisji otrzymuje Tomaszów Mazowiecki za babę na niedźwiedziu, którą typowałem po cichu jako czarnego konia całej zabawy.
Teraz mogę się przyznać, pupilkami Szanownej Komisji były Radomsko i Opole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do kolejnej zabawy, rozpiszę ankietę i was zapytam co z zaproponowanych przeze mnie tematów byście widzieli, ale to nie wiem kiedy - muszę psychicznie ochłonąć. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przypominam, że ten konkurs trwał od 2 sierpnia 2020.
Przegrani historii nie piszą, więc pozostałych nie wymieniam, wszystko jest w tabeli, jpga wyeksportować nie umiem więc musicie się zadowolić tym co jest pod linkiem. Z resztą na wuj ja to robiłem, żeby wam jeszcze obrazki osobno zapisywać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tabela rozgrywek
Zdecydowałem też nie robić szopki i nie wysyłać żadnego oficjalnego info do urzędów wygranych miast gdyż urzędnicy nie zawsze mają poczucie humoru i nie wiem jak by to zostało przyjęte.
Orneta Wikipedia
Strona Urzędu Miasta Orneta
DZIĘKUJĘ ELICIE INTERNETU WYKOP.PL!
#herbymiastpl #pytanie #ankieta #glupiewykopowezabawy #orneta #koszalin #chelm #warminskomazurskie #zachodniopomorskie #lubelskie
Pobierz FuczaQ - Szanowni Państwo, Wysoka Izbo, Panie Marszałku.
To jest już koniec
Uroczyś...
źródło: comment_1624807314lrHjgYzcKuuMrefrmhmEq8.jpg
  • 83
via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@FuczaQ:
Codzienie siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać tę rywalizację. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było Ornecie przypisać? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów. Że jest herbem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym głosowaniom, żyliśmy życiem zastępczym. Były powodem ogromnej zbiorowej radości.

Dała nam wiele. Bardzo