Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Oastry często jak leżę na boku to mi się zatyka jedna dziurka i ogólnie czuję że skóra mi trochę 'wisi', straciła elastyczność, mam notorycznie wysuszone usta mimo że przed Izo nigdy nie miałem takiego problemu, czasem problemy z pamięcią i co do tego nie jestem pewny czy od izoteku, ale: podczas brania zaczął mnie boleć kręgosłup w dolnych partiach ciała i teraz wraca okresowo. I jak patrzę na zdjęcia to mam wrażenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Magdozaur: nope, myślę, że tu byś mnie akurat nie zagięła, za dużo życia straciłam edukując się w moich skórnych problemach xD
nawet w lepszym stanie byłam jak sama się ogarniałam niż po dermatologach, niestety
  • Odpowiedz
@Magdozaur: ja to biore 4 miesiace i jedyne skutki uboczne to wysychanie oczu i ust, ogolnie poprawa jest ale blizn zostalo w #!$%@? wiec jak skoncze to brac to ide na lasery
  • Odpowiedz
@Magdozaur: kurde jak ja się cieszę że na etapie liceum dostałem Izotek, jedna kuracja typu pół roku-rok (już nie pamiętam) i problem zupełnie zniknął, mi się też udało bo oprócz wysuszonej skóry nie doświadczałem żadnych skutków ubocznych
Jestem już z 6 lat po zakończeniu terapii i nic nie wraca. Co jakiś czas mam jakieś małe pryszcze ale myślę że o podłożu jedzeniowym, nic tego kalibru co wtedy :)
  • Odpowiedz
@Magdozaur: @Trujok: ja bym poszukał innego dermatologa.Mnie niestety nikt nie pokierował odpowiednio i wciskał mase nie działającego syfu i porad kompletnie z tyłka.Skutkiem czego jest twarz przeorana bliznami na których próbę usunięcia wydałem pare k pln a i tak jest daleko od tego jak powinno byc (pewnie na 0 nigdy i tak sie nie uda juz wyjsc)
  • Odpowiedz
Po tetralysalu nie miałem żadnych efektów ubocznych, ani efektów, które miał wywołać xD, dlatego nie boję się Izoteku


@EagleOfFreedom: szefie też po tetstysalu nie miałem efektów ubocznych a izotek na małej dawce tak mnie zmiótł, że po 2 miesiącach musiałem odstawić xD
  • Odpowiedz