Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Magdozaur: yaay też miałem kurację izotekiem, na szczęście jak miałem 14 lat więc z alko problemu nie było, przeraźliwym się tylko jak w ulotce była wzmianka o możliwych myślach samobójczych xD Poza tym sztosik, wszyscy zazdroszczą mi ryja tak jak teraz tobie :3
@Magdozaur

Gratuluję! Moja dziewczyna gdyby miała podsumować swoją kurację izotekiem i walkę z trądzikiem to byłoby kopiuj - wklej Twój wpis. Bujała się po dermatologach kilka lat, aż poszła prywatnie i wprost powiedziała że albo izotek, albo wychodzi i nie traci więcej czasu. U niej wizyta co miesiąc za 200 zł, badania co miesiąc bodajże 60 zł i koszt izoteku jakieś 220 zł miesięcznie. Kuracja trwała 8 miesięcy. Dziś nie ma nic,
@Magdozaur: Ja 25 lat, do dzisiaj problemy z trądzikiem (obecnie mniejsze niż za nastolatka). Na keto jak renkom odjął ( ͡° ͜ʖ ͡°) No nic mi się nie pojawiało, po keto już znów problem się pojawił, generalnie zwiększona podaż węgli = więcej prycholi
Osobiście dermatolog odradził mi Izotek. Mimo że skuteczny, to może wystąpić bardzo dużo skutków ubocznych.


@Trujok: dlatego nie warto słuchać takich bzdur, tylko po prostu robić swoje. na większości siłowni od ręki dostaniesz izorek/axotret lub inną substancję czynną bez recepty, tyle że nieco drożej. szukaj największego koksa i podpytaj czy ma dostęp ( ͡° ͜ʖ ͡°)

najśmieszniejsze są te bajki, że niby to ryje wątrobę (