Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Magdozaur używałem izoteku na trądzik na głowie. Niestety po półrocznej kuracji problem powrócił. Teraz jadę na tetralysalu. W mojej karierze był jeszcze normaclin i jeszcze coś. Za każdym razem mam nawrót po odstawieniu. Bujam się z tym od lat.
@Magdozaur: Też miałem kurację Izotkiem dokładnie 10 lat temu. Akurat pech, bo był okres 18stek i zdarzało mi się wypić, a po tym leku miałem bardzo słabą głowę i mnie kładło po paru kieliszkach.

Najgorsze były pierwsze miesiące gdzie wychodziło ze mnie całe to świnśtwo i miałem całą twarz w syfach, wyschniętą i tak chodziłem na te 18stki…

Po 10 latach mogę powiedzieć, że po zakończonej kuracji już nigdy mi trądzik
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Magdozaur: Izotek jest najlepszym lekiem, po prostu u kobiet jest dużooo więcej przeciwwskazań i działań ubocznych, może dlatego ci nikt nie chciał przepisać, bo ja np izotek dostałem od razu i z trądzikiem męczyłem się krótką chwilę. U mnie też jedynym skutkiem ubocznym było wysuszenie ust
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Magdozaur: gratuluje, warto sie poswiecic, ja walczylem kilka lat zanim zdecydowalem sie na izotek, a w zasadzie zaczalem czytac i dowiedzialem sie (lekarz chcial probowac innymi sposobami) teraz mysle ze dla kasy to robil, bo izotek to 100% skutecznosci i po tradziku (koniec wizyt hehe) lek po prostu wysusza blony sluzowe, stad problemy z krwawieniem itd. dlatego smarowalem nos w srodku mascia. niestety od wyciskania mam troche dziur-blizn no ale nie
@Magdozaur butla spirytusu 99% i wypalanie 3x dziennie codziennie i najgorszy trądzik wymięka. Miałam kilka lat spotkania z lekarzami i jedyne co mogę o nich powiedzieć że to zwykli naciągacze i nic mi nie pomogli. Jedynie spiryt postawił moją twarz do pionu. A właściwie spiryt i ocet. Wiem wiem piszę totalne bzdury ale mam gdzieś co o tym myślicie mi ta kuracja pomogła, teraz przemywam twarz przed snem i coś niesamowitego nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Magdozaur: Też mam spore problemy z trądzikiem, ale odkąd zacząłem korzystać z kwasu Ordinary to problem się zmniejszył. Powiedziałem sobie, że jak to nie zadziała to wezmę izotek, bo jednak przemęczenie przez tak długi okres troszkę nie jest mi na rękę :/
@Magdozaur: fantastyczne efekty! sam jestem od 6 miesięcy na kuracji izotekiem i jest bajka - kiedyś włosy miałem tłuste po 3h od umycia a teraz budzę się z suchą skórą.
Fakt jest sporo skutków ubocznych chociaż można się ich spodziewać. Zastanawia mnie Twoja zdrowsza psychika ponieważ izotek potrafi negatywnie na nią wpływać ale pewnie brak tych niedoskonałości podniosło Ci pewność siebie :)

Co do kosztów to faktycznie, prywatnie może tak wyjśc