Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Sorcerer001: @Grzesiek_astronaut: pytałam dermatolog o wpływ solarium, sama po słońcu miałam znośną cerę, a gdy przychodziła zima, było źle, więc szłam na solarium. Uświadomiła mnie, że rozwój takiego pryszcza jest długi i to zazwyczaj wrzesień/październik ma najwiecej pacjentów, bo wszystko wychodzi po głębokim opalaniu
@Sterana_Uszatka: dziękuje ʕʔ tylko izotek właśnie mi pomógł, blizn nie miałam, jedynie dużo przebarwień, cała twarz była czerwona po tylu latach wyciskania xD ale na przebarwienia podobno pomaga ochrona przed słońcem czyli spf50
@EagleOfFreedom: współczuje, ja też za czasów szkolnych wiedziałam o izoteku, ale nie było mnie stać, a u mamy bida. Nie ma innego wyjścia jak poczekać na własne pieniądze. Z niskobudżetowych a działających rzeczy polecam Ci z apteki maść cynkową i Acnederm
@Magdozaur: 140 mg/kg na mc?
to chyba tak sporawo
ja pierwszą kurację mialem w gimnazjum, nie pamiętam co wtedy, teraz po latach była kolejna, i łykałem 600 mg izoteku miesięcznie, a cała kuracja to było 10000 jednostek
facet 86 kg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Magdozaur: miałem taki klasyczny młodzieńczy trądzik. No #!$%@?. Sypało mnie chyba najmocniej z grupy.
Ale gdy sobie pomyślę, że miałbym to jeszcze w wieku dorosłym x lat, to #!$%@? by mnie strzelił. Ja #!$%@?. Aż mną wstrząsa.

Szkoda, że kuracja potrafi wyniszczyć.

Kończąc ten przydługi wywód:
Świetnie wyglądasz. A piegi są zajebiste :)
@Magdozaur też to przeżywałem. Z trądzikiem miałem problem odkąd dorastałem. W dorosłym życiu miałem tylko problemy na twarzy po goleniu o zbyt słabym nawilżeniu. Do tego wiecznie zapchane, czarne pory i dość grubą warstwą sebum na twarzy. Pryszcze powstawały mi za to na skórze owłosionej czyli głowie. Po pierwszej wizycie (100 zł) dostałem zwykły lek, koszt kuracji około 60 zł. Efekt natychmiastowy ale powrót objawów 2 tygodnie po skończonej kuracji. Na drugiej