Wpis z mikrobloga

#!$%@? ludzie w robocie od rana cisną mnie od jakiegoś dziwaka. Był temat włosów, no i laski się smiały że faceci to nawet tyłka nie golą, no faceci zaczęli się wypowiadać że golą hehe itp.

I do mnie od razu A ty młody golisz?

No i ja w sumie to się zdziwiłem że tak można bo mówię że no jak skoro włosy mi z dupy wychodzą. I oni zapytali że o co chodzi, ja mówię no normalnie jak masz to kółko skąd wychodzi klocek to stamtąd włosy wyszli.

I oni w śmiech że dziwny i #!$%@? powinienem iść do szpitala bo to nie normalne. I tu pytanie do was bo #!$%@? mnie strzela już ze zdenerwowania i cały czerwony jestem teraz.

Jak rosną wam włosy na tyłku, obok odbytu czy wychodzą z odbytu?

Obrazek poglądowy, u mnie jak nr 2..( ͡° ʖ̯ ͡°)

#kiciochpyta #ankieta #wykop #rozowepaski #niebieskiepaski #higiena #truestory
PiersiowkaPelnaZiol - #!$%@? ludzie w robocie od rana cisną mnie od jakiegoś dziwaka....

źródło: comment_1624278694TdXfxycpPg8jSoj9cviKLk.jpg

Pobierz

Jak rosną ci włosy tam na dole?

  • nr 1 80.0% (2553)
  • nr 2 20.0% (639)

Oddanych głosów: 3192

  • 77
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: gdybym usłyszał w takiej sytuacji od kumpli że dupę golą to miałbym bekę cały tydzień :D na następny dzień kupiłbym im maszynkę do golenia, piankę i wsadził do torebki z napisem "do golenia dupy".
Przez kolejne dni na dzień dobry pytałbym się ich czy dupę wczoraj golili.
  • Odpowiedz
normalnie jak masz to kółko skąd wychodzi klocek to stamtąd włosy wyszli

I oni w śmiech że dziwny i #!$%@? powinienem iść do szpitala bo to nie normalne


@PiersiowkaPelnaZiol: I mieli rację xD Tam włosy nie rosną.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@TygrysMaciek: a wystarczyło tylko myć dupę po każdym uwolnieniu Barabasza. Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie defekacji bez podmycia dupska, polecam ten stan.
P.S. możliwe, że odpisałem na paste xD ale tak czy inaczej, Polcy I Polaki myjcie dupy a zwłaszcza po sraniu
  • Odpowiedz