Wpis z mikrobloga

Był to rok mniej więcej 2010, dokładnie nie pamiętam. Gdzieś w czeluściach internetu znalazłem pierwsze cenzo. Strasznie mnie to oburzyło, nawet pokazałem mamie, że zobacz jak oni mogą wielkiego polaka szkalować. Jak dzisiaj o tym pomyślę, to przychodzi mi tylko do głowy jedno wielkie Xd. Dzisiaj jestem wielkim fanem cenzo i jest w pyte. A tak na poważnie, to jest nawet wzruszające jak kiedys człowiek był naiwny i nie kwestionował tego co mówią nauczyciele czy rodzice
#2137 #cenzopapa #wykopobrazapapieza
  • 30
@rocky93: Hahah to jest tak prawdziwe :D
Pamiętam jak lata temu mojej mamie tłumaczyłem że jest taki skrót jak JP2GMD i że jacyś wariaci tak mówią o papieżu. Była tym podobnie oburzona wtedy jak ja. Byłem przekonany że to jacyś chorzy, nienormalni ludzie.
A teraz od czasu do czasu wysyłam mojej mamicie co lepsze cenzo i i ja kręcę bekę z papajaka, i ona również XD
@rocky93: W 2010 w gimbazie mieliśmy na informatyce zrobić ulotkę, zrobiłem z kolegą cukiernie i wkleiliśmy papieską mordę, nauczycielka do tej pory wyluzowana ale z wieku przechodzącą w grażynę oburzyła się i kazała robić od nowa 5 minut przed dzwonkiem, pytaliśmy się regularnie kiedy możemy poprawić a ta non stop odwlekała, wtedy nienawiść do papieża się spotęgowała.
@rocky93: XD, pamiętam swoją pierwszą reakcje na cenzo, w podstawówce na lekcji informatyki kolega wpadł na pomysł żeby przeglądać jakiegoś kwejka czy coś takiego. i wyskoczył papaj z podpisem jp2gmdz oczywiście rozwiniętym, pamiętam swój szok i takie uczucie "jakim trzeba być człowiekiem żeby coś takiego robić" XD
@rocky93: U mnie ojciec kiedyś regularnie kupował Tygodnik NIE. Leżały sobie obok kibla do poczytania na posiedzeniu. Lubiłem do nich zaglądać, bo zdarzały się dobre heheszki, komiksy itp. (co się może podobać dzieciakowi?). Ale władały mną też negatywne odczucia, jak gdzieś za mocno jechali po bandzie. Matka była przeciwna kupowaniu tej gazetki, uważając ją za zbędny wydatek. Do dziś pamiętam jak przyleciałem do niej z jakimś chyba komiksem o papaju: "MAMA
@rocky93: @witold54: @Gimnazjum_im_znanego_papierza: @JestemStudentemPrawa: @revqmysterio: @JamKarzeu2: @Saprofit: @SynGilgamesza: @Zgrywajac_twardziela: @odysjestem:
A ja nigdy się nie oburzałem, bo od małego miałem w dupie autorytety. Aż się zastanawiam, czy byłem do końca normalny XD Czy to papaj, czy jakiś polityk, czy choćby nauczyciel, kiedy powiedział coś, co uważałem za bzdurę. Niemiłosiernie denerwowałem rodziców swoją buntowniczą postawą i wyśmiewaniem pseudowyroczni. Nie raz pas szedł w
@rocky93: a ja pamiętam jak umarł i strasznie nie mogłem się nadziwić, że wszystkim do okoła #!$%@?. Nie zdawałem sobie nawet sprawy z tego, że jego pontyfikat był ciulowy i umocnił katolski beton w KK. Wtedy wydawało mi się że to fajny papież był spoko, bo komunę pomógł obalić, podróżnował po świecie i w ogóle, no ale był już schorowany, stary i normalne że umarł, żadna tragedia.

Kisnę z tych wszystkich