Wpis z mikrobloga

@Lune: 41 - zrobiłem wszystko czego chciałem już jakiś czas temu, w sumie trochę tak "przy okazji" a nie dzięki celowym dążeniom i chyba nie jest to najlepszy scenariusz - przydałoby się coś do gonienia przez resztę życia, jakaś marchewka na patyku. Może zrobię papiery na latanie w przyszłym roku, poza tym może bycie tatem na 3/4 etatu albo i cały przez parę lat da jakieś spełnienie. Na rzeczach i pieniądzach
32 here. Wyjechałem za granice w wieku 24 lat z myślą, ze pojade tam na góra 2 lata. Siedze do dzisiaj. Przez te wszystkie lata, nauczyłem sie 2 języków obcych, zaczalem grac po całej Europie w najlepszych klubach techno, posmakowałem prawie wszystkich narkotyków (oprocz iniekcyjnych) rozbudowałem mięśnie i sylwetkę z 69kg - 107kg na żyle. Poznałem bordera, ktory #!$%@? mi to wszystko co napisalem u góry. Zaczynalem od zera, ale sie nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lune: #!$%@? ludzie przed 30 mówią że już nic im w życiu się nie przydarzy xD #!$%@? jak każdy przed 30 to dzieciak xD

Ale ja sam mam 26 lat i tak samo się czuje:( bo w tym wieku to zazwyczaj już po szkole i na rynku pracy się jest, a za dzieciaka to było na co czekać, koniec podstawówki, potem gimnazjum, potem ciekawa szkoła średnia studia...
@Lune: Ja mam 30 lat, wynajmowana kawalerka, 16 letnie auto, w teorii żaden sukces. Cały czas ciężko pracuję nad rozwojem i staram się cieszyć każdym małym kroczkiem do przodu. Najważniejsze to mieć jakiś plan na przyszłość i do niego dążyć, każdego dania robić coś co choć trochę do niego przybliży. Trzeba również nauczyć się cieszyć małymi rzeczami, takimi na przykład jak spacer po pięknym lesie, wypad na pobliskie jezioro, spotkanie z
@Lune: będę miał 30 lipca 30 lat. Czuje, że będzie z każdym rokiem jeszcze lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba wystarczy mieć pasję i marzenia, które się wciela w życie.
@KrowkaAtomowka: Tak może być , ale nie należy się poddawać. Nie daj sobie wejść na głowę, ale pamiętaj w spokoju jest siła, krzykiem nic się nie załatwi. Mój dzieciak ma 8 miesięcy i jest super i jakoś sami sobie poradziliśmy z wszystkim, grunt to dobry plan.
28 lat - wciąż się okłamuję, że czeka mnie coś niesamowitego.


@Lune: Majac 28 dalej nie miałem prawka, ale ukończyłem kilka kursów (CNC, Monter stolarki budowlanej) rok później uprawnienia gazowe, uprawnienia elektryczne dozorowe. JEszcze wszystko przed tobą. Zarabiam 31brutto i jest luzno od 6 do 14 i caly dzien dla siebie
@Lune: 32 i ciągle walczę, chociaż cel postawiłem sobie praktycznie nierealny (własny dom w Krakowie bez kredytu). Przy okazji po drodze do tego celu osiągnąłem sporo rzeczy, których bym się nie spodziewał, więc myślę, że jeszcze coś tam w życiu osiągnę tylko pewnie coś, czego się nawet nie spodziewam ( ͡º ͜ʖ͡º)