Wpis z mikrobloga

@Lune: 29, bawię się zajebiscie. Od 4 lat jak znalazłem pracę w której dobrze zarabiam, kupiłem motocykl, skończyłem studia na których byli ujowi ludzie i nigdy nie byłem na żadnej studenckiej imprezie, a w pracy jest zajebista atmosfera, ludzie którym się chce, a i po pracy można coś fajnego zrobić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lune: 32 lata i nie mam jakiegoś celu w życiu ani poważnych planów, myślę krytycznie o naszej rzeczywistości, systemie i innych ludziach ale jednocześnie wyśmienicie się bawię i wiem że czeka mnie jeszcze mnóstwo zabawy :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lune: Nic samo na pewno nie przyjdzie więc nie ma co się łudzić a zacząć działać by spełniać jakieś cele które sobie postanowimy.
Czym szybciej to zrozumiesz tym lepiej.

Cyferki w postaci wieku mają tu małe znaczenie jak jesteś już pełnoletni i zdrowy.
@Lune 31 lat, nie łudzę od ładnych paru lat. Moim celem i marzeniem jest święty spokój, gdzieś gdzie temperatury nie spadają poniżej 10 stopni w zimie, najlepiej gdzieś nad morzem. Jakaś lekka praca za barem czy w małej gastronomii wystarczy mi do szczęścia, nigdy nie czułem potrzeby posiadania złotego mercedesa czy rolexa, a z wiekiem tym bardziej bawią mnie takie ambicje.
21 lvl (dalej to do mnie nie dociera, czuje się jakbym miał 18 XD), właściwie to jest spoko, studia jakoś lecą, dostałem się na staż w branży docelowej, mam kumpli i przyjaciół - powoli idzie do przodu nawet pomimo gorszych okresów. Z sukcesów jakie bym chciał mieć to tak minimum to fajna praca (póki co zapowiada się ok pod tym względem), jakieś fajne auto, niekoniecznie nowe, coś w stylu starych hond już