Wpis z mikrobloga

@Lune: mi całe życie powtarzała matka że jestem w #!$%@? inteligentny i żebym na studia szedł
poszedłem, po semestrze mi podziękowali, dowiedziałem się że to co zawsze sądziłem o studentach to prawda (czyli że są pozbawionymi godności i kręgosłupa moralnego humanoidami których można #!$%@?ć ze wszystkich stron i nawet się nie skrzywią), jeżdżę sobie zawodowo autem i #!$%@? jest w pytę
jedynie mam trochę ból dupy o słabe zarobki ale z
@Lune:
#!$%@? pensja 1800 zł za stanie na kasie, powolna wegetacja, brak rozrywek,
brak pieniędzy na jakiekolwiek wakacje, ciuchy kupowane raz w roku
albo co miesiąc w szmateksie, brak pieniędzy na rozwój swoich dzieci,
"tate tate jestem dobry w gała, zapisz mnie do klubu, to tylko 60 zł miesięcznie - niestety synek,
w tym miesiącu już dostałeś buty na zimę, przykro mi, idź oglądać Szymka Majewskiego hehe xD",
zapuszczona żona, która
@factoryoffaith_: Nigdzie nie napisałem ze czekam z założonymi rękami, w ogóle nie o to w tym wpisie chodziło. Zupełnie nie zrozumiałaś, ale 50 plusów ci wpadło za te truizmy o wzięciu życia w swoje ręce, wiec propsy.
@SRzeyamlon to samo, nie o to chodziło w tym wpisie. Chodziło o młodzieńcze marzenia, np jak dziewczyna marzy ze zostanie piosenkarką, albo kimś super sławnym, to w jakim wieku się pogodziła z myślą, ze
@Lune Niedlugo stuknie 31 i generalnie porazka w wielu aspektach zycia. Coraz wieksza rezygnacja, brak ochoty na cokolwiek, obojetnosc na to co sie dookola mnie dzieje. Lepiej to juz bylo.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lune:
25 lat. Od kilku lat powinienem się leczyć psychoterapia ale tego nie robię. Do tego uzależnienie od MJ. Brak pracy i studiowanie dalej. Gorzej być nie może chyba. Do tego ciągle zmiany nastroju - więc dzisiaj wierzę że coś się zmieni, za tydzień już nie i tak w kółko.
@factoryoffaith_: Dla mnie szara rzeczywistość to to co dużo z was którzy wpisu nie zrozumieli nazywają sukcesem. Mówiąc ze pogodziłem się z szara rzeczywistością mam na myśli to ze pogodziłem się z tym ze nie zostanę światowej sławy gitarzystą black metalowym, albo ze nie będę miał tyle pieniędzy by poleciec w kosmos na wycieczkę doświadczyć braku grawitacji.
Mi na przykład marzy się tak zwany expedition camper (pic rel). Jestem programistą, chciałbym
L.....e - @factoryoffaith_: Dla mnie szara rzeczywistość to to co dużo z was którzy w...

źródło: comment_1624274742jF6b4yFctmZGmIxjl1mNvj.jpg

Pobierz
@Lune Po trzydziestce.Poprzedni rok i lata absolutna tragedia.Na tamtym etapie pogodziłam się z myślą,że nic mi się dobrego nie przytrafia, harówka nie popłaca,a ponadto cwaniacy i lenie mają najlepiej.W poprzedniej pracy mobbing.Trzy lata bez życia, bo strach przed utratą pracy.Ostatecznie zgłosilam złe traktowanie i prawdopodobnie za karę straciłam pracę.Pół roku później okazało się,że to najlepsze co mi się przytrafiło.Obecnie dwa etaty i to wyżej,wszyscy zadowoleni.W tej nowej pracuję niewiele więcej niż w
@Lune:
Na plus:
29lat here, praca dobra - kasa super i zdalnie/hybrydowo
Troche sie rozleniwilem przez pandemie.
Plany mieszkaniowe i auto jest juz od 3 lat.
Mam zainteresowania po pracy w ktorych w sumie sie realizuje - nic specjalnego ale relaksuje
Mniej sie przejmuje #!$%@?, po prostu ide dalej i nie patrze tak mocno za siebie jak kiedys.
Duzo wiecej cwicze i biegam.

Na minus:
Troche sie rozleniwilem przez pandemie, czasem