Wpis z mikrobloga

@Lune: 34lvl każdego dnia mogę zrobić coś fajnego (albo głupiego), więc jeszcze dużo może mnie ciekawego spotkać i mogę jeszcze dużo osiągnąć.
@Lune: Mam ogólnie taki czas w życiu ze mogę zająć się czymkolwiek bez spiny o czas i korzystam. Śpiewam, tańczę a ostatnio #!$%@?ło mnie, posłuchałem wykopków i zacząłem biegać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wynik na 5km po dwóch tygodniach przygotowań od zera ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedynie do poprawki sfera związkowa ale i tu wszystko jest na dobrej drodze.
N.....p - @Lune: Mam ogólnie taki czas w życiu ze mogę zająć się czymkolwiek bez spin...

źródło: comment_1624262078pvtCMI7mVKLZL0N7NVYcP3.jpg

Pobierz
@Lune 30 lat, życie jest spoko. Pieniądze dają szczęście i nie daj sobie wmówi, że nie. Nigdy niczego nie zaluj i mniej się zastanawiaj czy coś warto lub nie, jeżeli masz przyjaciół to ich trzymaj twardo, poznawaj nowych ludzi, #!$%@?ć Falubaz
@Lune: 31 here.

mieszkanie się wykańcza (nowe deweloperskie ( ͡° ͜ʖ ͡°))

dobra bez stresowa robota

brak jakichś poważnych chorób, staram się uprawiać sport i trzymać fason

w związku

hobby jest w którym mam już jakieś osiągnięcia (niestety teraz trochę odpuściłem ze względu na wykańczanie mieszkania, które i mnie wykańcza, ale to tylko chwilowe ( ͡° ͜ʖ ͡°))

social skill jest, mam znajomych
@Lune @Lune 26 lat - Wiem, że w tym kraju niczego się nie dorobię. Żyje chwila i tracę cały wolny czas na gry bo mam świadomość, że odkładanie pieniędzy nie ma sensu. Mam dobrze płatna prace - ale bez perspektyw. Mam kochająca dziewczynę, ale jestem zmeczony praca, stresem i życiem w tym kraju. Mam nadzieję, że w ciągu 3 lat uda mi się wyjechać bo takie są plany, umiem język angielski na
@Lune 24 lata, zdany egzamin na drugi dan, zaraz prawko z a2 na A będę zdawał, nowa praca gdzie pracodawca nie oszczędza na inwestieaniu w moją wiedzę, dziewczyna z którą jestem już 3lata. I na to wszystko zapracowałem tak więc nie narzekam a mam nadzieję na jeszcze większy rozwój w przyszłości. Może i ciężko czasami ale trzeba brać wszystko w swoje ręce. Próbuj, bo kto nie próbuje ten nic nie zyskuje :v