Wpis z mikrobloga

@Lune: rozumiem. Umiejętność dostosowywania swoich oczekiwań i nieprzywiązywanie się do jednego scenariusza pomaga. Nie założę już swojej szkoły alternatywnej w Polsce, ale mogę robić milion innych super rzeczy (spróbować wszystkich restauracji z gwiazdką Michelin we Włoszech, zwiedzać świat kamperem i w nim mieszkać, przejść Polskę od wschodu do zachodu górami itp.).
M. Aureliusz, Rozmyślania: "Jeżeli cię trapi coś zewnętrznego, to nie to ci dolega, ale twój własny sąd o tym. A
@Lune: mam prawie 30 lat. Niezla prace i syna. Dziewczyne od 10 lat. A mimo to uwazam, ze przespalem sporo czasu, ze popelnilem za duzo bledow i teraz jestem kilkaat w plwcy w stpsunku do rówieśników. Mam tez przeczucie, ze nigdy nie wybije sie ponad pewien pulap i strasznie mnie to drazni
29lat. Z moich wyliczeń jeśli za 4 lata spłacę kredyt remontowy i za 17 mieszkaniowy to będzie fajnie :) chyba że w międzyczasie podejmiemy "wspólną decyzję" że 47m2 jest za małe do wychowywania córki i będzie trzeba kupić większe mieszkanie to już chyba nigdy nie będzie fajnie :/
37 lat dobrze prosperująca firma 3 mieszkania oraz 2 samochody Volvo XC 60 2021 rok oraz Insignia 2019 brak dzieci oraz żony za to sporo koleżanek:).Nie muszę nic osiągać już chyba bo teraz mi się dobrze żyje.Nie chce dzieci ani żony bo patrzę na moich znajomych to mają smutne trochę życie te rodzinie.Nuda i monotonia a ja chyba wolę się bawić z łatwymi koleżankami no cóż taki mam charakter:).Może na 40 kupię
Pobierz t0mI84 - 37 lat dobrze prosperująca firma 3 mieszkania oraz 2 samochody Volvo XC 60 2...
źródło: comment_1624281069jJjPkEpzMddKtM4qQJAheP.jpg
33 lata, od 4 dni tata, 7 cyferek na koncie w banku, dobra praca, dobra żona. To jest ten sławny sukces, czy muszę dalej #!$%@?ć? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@t0mI84: Twój styl życia chyba jest takim najlepszym lekarstwem na szarość codzienności.
Bardzo mnie taka perspektywa kusi, ale nie wiem czy charakterologicznie byłoby to dla mnie.
Chyba jednak potrzebuję stałego związku, plus nie jestem też jakimś chadem wyrywaczem który byłby w stanie sobie zastąpić związek licznymi koleżankami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lune: #!$%@?. Jak śpiewa Kazik - Dzisiaj jest pierwszy dzień reszty Twojego życia. Ja mam 35, w życiu już przynajmniej 3 razy zmieniałem życie o 180 stopni. No i teraz jest gituwa, a "robi się" kolejna zmiana, dużo nowego mnie czeka. Trzeba chcieć i cisnąć.