Wpis z mikrobloga

@kiszczak: patologią której rodzice nie mogli pozwolić na opłacenie przynajmniej akademika żebyś mógł studiować porządnie studiować dziennie, bo powiedzmy sobie szczerze zaocznie to można sobie zrobić papierek, ale z wiedzą i umiejętnościami to nie ma nic wspólnego
Czy wasze matki też chodzą w domu w samych majtkach i biustonoszu przed wami? Mnie to #!$%@? i zwracam jej uwagę, a ta się awanturuje, że jej gorąco i jak mi się nie podoba to mam się wyprowadzić. No dla mnie to patola


@wez_idz_sobie: Ciesz się, że bielizna jest. Tak bardziej serio, wyprowadzka nie jest złą opcją, jeśli nie jesteś w dobrych stosunkach z rodzicami. Nie każdy ma dobre relacje, nie
Nie wiem czy jeszcze czytasz odpowiedzi. Ja Cię rozumiem, bo poniekąd jest to odrobinę niezręczne widzieć rodziców w bieliźnie, ale tak naprawdę tylko dlatego, że sami jako społeczeństwo wyrobiliśmy sobie ten "nawyk" zawstydzenia w każdej możliwej sytuacji, gdzie zobaczy się odrobinę ciała. Jak by mama czy ktokolwiek inny był w stroju kąpielowym - problemu nagle magicznie nie ma. To absurdalne jak chwilę nad tym się głębiej zastanowisz. I radzę po prostu przepracować
@Ziutek_Grabaz:

masz aż 25 lat. Od 7 lat conajmniej powinieneś żyć samodzielnie. Jak w wieku 25 lat zarabiasz 2.2k to nie cycki matki powinny być problemem a twoja nieudolność


coXD 25 lat to on studia kończy i robi specjalizacje, gdzie miał spać jak robił dajmy na to dzienne medycynę?! Na bruku?! co ty masz w bani?!
@SarahC przecież nie robi specjalizacji tylko dostaje 2.2k za gownorobote na wsi bez perspektyw na dalszy rozwój. Gdyby robił specjalizację i studiował dziennie medycynę to byłby to zupełnie inny temat z szansą na rozwój i zmiane sytuacji. Naprawde polecam najpierw zapoznać się z wątkiem, a potem komentować. Sprawdza sie to w większości zagadnień.
@wez_idz_sobie: a jak idziesz na plażę, to oczekujesz, że nie będzie tam Pań w wieku Twojej mamy, czy może mają chodzić w golfie i spodniach narciarskich? Przecież jak ktoś będzie miał do Was przyjść, to się ubierze. Moja też tak chodziła. Jak mi się nie podobało, to sobie wynajęłam pokój i problem z głowy. Gorzej jakby chodziła w majtkach, staniku i z wódką w ręku ;)