Wpis z mikrobloga

  • 31
No tak, jego wina ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Rady babć/matek/sióstr/koleżanek/przyjaciółek na temat związków wypuszczać drugim uchem i robić odwrotnie do tego co mówią ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Pabick ja bym poradziła nic gwałtownie i pod wpływem emocji nie robić. Udawać, że wszystko po staremu i zbierać dowody na zdradę
Wtedy wyk0pki będą pisały takie same komentarze jak tamte baby. Wejdź sobie w dowolne znalezisko o tym, że facet zamordował babę i co drugi komentarz będzie, że wina zawsze jest po obu stronach, albo współczujące biednemu typowi, którego baba do tego doprowadziła.


@bndkt15: Ze kurla co? Czy Ty wlasnie porownales morderstwo do zdrady? Serio?

NIe popieram ani jednego ani drugiego ale cos Ci sie ewidentnie pomerdalo. Poa tym podajesz wypok jako
@WielkiNos różowa, a wymaga od p0lek logiki i myślenia. XD
Myślałem, że jak się obracałaś w szeroko rozumianym kobiecym środowisku przez całe swoje życie (raczej nie mieszkasz wśród nie wiem, samych mężczyzn), to zdążyłaś już dojść do wniosku, że akurat o kobietach to można powiedzieć naprawdę wiele, ale NIE TO, że są empatyczne dla obu płci tak samo i że ich osąd jest zawsze bezstronny.
Zapytam inaczej - jak źle musi być
Poa tym podajesz wypok jako wyznacznik? Ja mowie szerzej. Jak kobita dale dupy (doslownie i w przenosni) to lewaki twierdza ze wsio jest ok. Bo potrzebowala bo to wina faceta itp. jak facet daje dupy to juz tylko wina faceta.


@gorzki99: A dlaczego dla Ciebie wyznacznikiem jest jakaś grupa na fejsbuku? I trochę dziwna sprawa, bo jestem lewakiem, a uważam, że to jest bardzo nie ok, zdrada to największe świństwo, jakie
A dlaczego dla Ciebie wyznacznikiem jest jakaś grupa na fejsbuku? I trochę dziwna sprawa, bo jestem lewakiem, a uważam, że to jest bardzo nie ok, zdrada to największe świństwo, jakie można zrobić drugiej osobie i winna jest tylko osoba zdradzająca, bez względu na płeć. Nie rozumiem, w jaki sposób powiązałeś poglądy polityczne ze zdradą?


@choochoomotherfucker: Zacznijmy od tego ze nie mam fejsbooka.
Ty uwazasz ze w zdradzie winna jest tylko osoba