Wpis z mikrobloga

Pracuje na siebie od 16 roku życia, przez co mam ponad 14 lat doświadczenia z czego prawie 5 w medycynie, 5 w obsłudze klienta i 8 w it. Prowadzę firme, zatrudniam ludzi, zarabiam tyle że mam co chce, moje dzieci mają co chcą i żona też. Zaczynałem w mcdonaldzie jako 16 latek. Nie musiałem bo mogłem żyć u rodziców, ale dlaczego miałbym im dokładać wydatków zamiast pieniędzy? Jakoś nie mój klimat. Już
@wez_idz_sobie: serio ci to przeszkadza? Codziennie od 8 do 24 masz znajomych na chacie, że to aż taki problem? 34 stopni na dworze i nawet w bokserkach się topie, więc jeśli nie ma gości u ciebie w domu to nie widzę problemu
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ziutek_Grabaz: @wez_idz_sobie: no ja w wieku 25 lat mieszałem sam już od 5 lat. Ok jestem w stanie zrozumieć mieszkanie z rodzicami do 22-23 roku życia, nie dłużej bo to wiocha. A jeśli mieszkasz z rodzicami to nie masz prawa narzekać co robią bo to ich dom i ich zasady.
@ddes nie ogarnałeś ze np. siedzenie na recepcji i testowanie apki dla dostawcy usług medycznych albo pisanie softu dla orzecznictwa pracy daje doświadczenie i w it i w medycznych sprawach i w obsłudze klienta? :D
jak ci powiem ze przez 5 lat byłem w 2 zwiazkach po 3 lata to też będziesz sie zastanawiał jak to mozliwe?
Na to nic nie poradze.
W mc nie pracowalem nawet pol roku bo mnie denerwowali,
@marcin-bialas111111111111111: O kurka, trochę poprawiłeś mi humor, bo myślałem, że tylko mój stary jest takim patusem xD. Tylko on oprócz srania przy otwartych drzwiach lubi jeszcze znaczyć teren. Ale nie tak jak baby narzekają, że skapnie kopelka moczu nie do sedesu i od razu hucznie nazywają to sikaniem na podłogę, on centralnie potrafi wysikać na podłogę tyle co pojemność szklanki xD.