Wpis z mikrobloga

w 2018, z opłatami za media itp. tak. Nie każdy lubi żyć w patologi a ja lubie luksus i np. za to że pokój miał balkon czy było jacuzzi płaciłem 1.2k i nie przeszkadzało mi to.


@Ziutek_Grabaz:

Pracuje na siebie od 16 roku życia, przez co mam ponad 14 lat doświadczenia z czego prawie 5 w medycynie, 5 w obsłudze klienta i 8 w it. Prowadzę firme, zatrudniam ludzi, zarabiam tyle
@Jan_K no ale nie miałem bogatych rodziców. Jakbym Ci napisal gdzie sie urodziłem i kim byli a kim są obecnie moi rodzice to bys nie uwierzył. Oni, podobnie jak ja, skręcali wtedy jak wszyscy szli prosto. Potencjalną zarzutkowosc widzę i rozumiem, ale to nie zmienia faktu ze mi się udało i bede taki sposób na życie polecał innym bo dlaczego nie?
Ja tam się adaptuje, duży dom kupiłem i mam nadzieję, że dzieci w nim długo będą mieszkać. Zdecydowanie wolę, żeby pierwsze zarobione pieniądze wydały na szlajanie się po świecie. Rozumiem jak ma się #!$%@? starych, żeby iść na swoje, w innym przypadku to jest to strata kasy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wez_idz_sobie:
Też tego nie lubię. Brat chodził podobnie, ojciec też. Nie rozumiem tego. Minimum przyzwoitości to są te spodenki jednak ¯_(ツ)_/¯

Ale jak wyżej - jestem #!$%@?ą i mieszkam z rodzicami mając lat ile mając to co mogę? Tylko zamknąć ryj. Pewnie będę tak mieszał do 30 XDD
@secondreality:

Nie pitol takich bzdur to nie zagranica gdzie w wieku 18 lat można sie wyprowadzić, rozumiem że w wieku 18 już zarobiłes na mieszkanie, opłaty, umeblowanie i samochod?


a to jakiś wymóg jest, że nie można wynająć pokoju tylko od razu trzeba mieć kasę na pełny zestaw mieszkaniowy z samochodem włącznie?