Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie decydując się na życie w pojedynkę i #mgtow co mogę wyMAXować w sobie żeby mieć dobre życie? Ja stary koń 27 lvl. Zamierzam skupić się tylko i wyłącznie na sobie ale nie zamierzam zamknąć się w pokoju i odciąć od życia - po prostu jeśli coś ma się wydarzyć to niech to będzie przy okazji moich działań z #rozwojosobisty. Póki co chciałbym:
- alkohol - całkowicie zrezygnować dlatego, że bardzo go lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°) a raczej stan po nim, który jest uzależniający i co chwilę mam ochotę wyjść z szarej rzeczywistości i znów poczuć ten błogi stan. Jednak alkohol zbyt mnie ogłupia i nie będę w stanie zmotywować się do niczego innego.
- sport - uzyskać sylwetkę "plażową/piłkarską" - szczupły brzuch i zarys mięśni żeby czuć się dobrze, zdrowo a przy okazji wyglądać bdb w moim wieku

Coś jeszcze?
Jestem za mądry na #bluepill za brzydki na #redpill ale zbyt przystojny na #blackpill

#przegryw #tfwnogf #motywacja #produktywnosc #zmiana #postanowienia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60cdbe56c75928000a729ba8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Panowie decydując się na życie w po...

źródło: comment_1624101083OouNDsOHebpj1pPI8svXiK.jpg

Pobierz
  • 35
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania:
"Ja stary koń 27 lvl." raczej młody facet w szczycie formy :-)

"decydując się na życie w pojedynkę i #mgtow co mogę wyMAXować w sobie żeby mieć dobre życie" dobre życie będziesz miał do 35 max... potem zdecydowana większość Twoich znajomych zaczyna mieć rodziny, zwykle też dzieci, obowiązki, dodatkowo dużo rzeczy po prostu już się nie chce...I zostaniesz szczęśliwą (?) samotną wyspą że swoim PC, nawykami starego kawalera i frustracją
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Moim zdaniem warto skupiać się na najprostszych rzeczach, które mają największy wpływ na jakość życia.
1 Ograniczyć media społecznościowe i informacje, które tylko straszą kryzysem, wirusem, tym że jak nie masz 3 metrów wzrostu, to jesteś śmieciem i nie masz szans na życie.
2 Jakieś roślinki do domu i mruczek.
@AnonimoweMirkoWyznania Nie myśl w kategorii "co mogę wymaksowac", a bardziej "czego maksowanie mnie pociąga".
Moneymaxing - jak ci brakuje to owszem, jak masz profesję która daje Ci pewność zarobku to po pewnym czasie poczujesz frustrację z powodu inflacji i czasu traconego żeby wspomóc umiejętnościami korpo/imperium Janusza. O własnym biznesie nie mówię bo (może błędnie) uznaję że ten kraj to nie miejsce dla przedsiębiorców i lepiej być oportunistą gotowym skorzystać z każdej sposobności.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vympayer: "Masz stabilność finansową i zdrowie" no i to jest sedno sprawy, zakładamy że całe życie będziesz miał dobrze płatna pracę i zdrowie. A życie bywa przewrotne. I wtedy właśnie druga osoba wchodzi cała na biało...

"kompleksu Piotrusia Pana."
to stwierdzenie wyczerpuje temat :-)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@copego: "autor pyta jak mieć dobre będąc samemu."
bardzo trudno, jeśli nie jest się lekkim socjopatą, serio. Dodatkowo już napisałem powyżej, zakładasz że zawsze będziesz zdrowy i miał dobrą pracę.
@hiperchimera > no i to jest sedno sprawy, zakładamy że całe życie będziesz miał dobrze płatna pracę i zdrowie. A życie bywa przewrotne. I wtedy właśnie druga osoba wchodzi cała na biało...
Gówno prawda. Może i czasem wejdzie cała na biało. Ale patrząc na kierunek indoktrynacji kobiet to raczej stwierdzi, że mężczyzna "już nie jest taki jak kiedyś" i poszuka "szczęścia" gdzie indziej. Choć może jestem takim straszliwym mizoginem przez własne doświadczenia,
@AnonimoweMirkoWyznania: Zostań aktywistą społecznym i propaguj idee, które uważasz za słuszne lub aktualnie potrzebne temu krajowi, zostań filantropem i altruistą ( ͡º ͜ʖ͡º) i najważniejsze #!$%@? co kto ci mówi o jakichś babach albo dzieciach bo nie ma pojęcia w jakich czasach żyje xD