Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie decydując się na życie w pojedynkę i #mgtow co mogę wyMAXować w sobie żeby mieć dobre życie? Ja stary koń 27 lvl. Zamierzam skupić się tylko i wyłącznie na sobie ale nie zamierzam zamknąć się w pokoju i odciąć od życia - po prostu jeśli coś ma się wydarzyć to niech to będzie przy okazji moich działań z #rozwojosobisty. Póki co chciałbym:
- alkohol - całkowicie zrezygnować dlatego, że bardzo go lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°) a raczej stan po nim, który jest uzależniający i co chwilę mam ochotę wyjść z szarej rzeczywistości i znów poczuć ten błogi stan. Jednak alkohol zbyt mnie ogłupia i nie będę w stanie zmotywować się do niczego innego.
- sport - uzyskać sylwetkę "plażową/piłkarską" - szczupły brzuch i zarys mięśni żeby czuć się dobrze, zdrowo a przy okazji wyglądać bdb w moim wieku

Coś jeszcze?
Jestem za mądry na #bluepill za brzydki na #redpill ale zbyt przystojny na #blackpill

#przegryw #tfwnogf #motywacja #produktywnosc #zmiana #postanowienia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60cdbe56c75928000a729ba8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Panowie decydując się na życie w po...

źródło: comment_1624101083OouNDsOHebpj1pPI8svXiK.jpg

Pobierz
  • 35
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dan188: no widzisz, ja dostałem od osoby do której żywiłem uczucia, w wieku młodym...Ona mnie zbywała a ja miałem nadzieję. Dzisiaj ona jest w dziwnych związkach, z ich szczęśliwością też różnie bywa...
A ja od ponad 10 lat szczęśliwie żonaty :-)

los bywa przewrotny
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak na poważnie, to mindset w który się pakujesz to takie American Psycho... Polerowanie swojej własnej pały.
Dbanie o siebie i swój rozwój jest ważne, ale jeśli nadrzędnie nie myślisz o tym, jak bezinteresownie, pozytywnie wpływać na ludzi którzy cię otaczają i których poznajesz, to nigdy nie będziesz prawdziwie szczęśliwy, tylko będziesz się psychicznie drapał po ścianach całe życie.
GhostTrick - @AnonimoweMirkoWyznania: Tak na poważnie, to mindset w który się pakujes...

źródło: comment_16241119084J9wcZEITATmI4AYz6OIB5.jpg

Pobierz
MeksykańskaAnia: @hiperchimera

I wtedy fajnie jest mieć ta druga połowę, która wspiera, motywuje... Dla drugiej osoby bardziej się starasz, spójrz sobie na obiady? Dwa dwóch czy trzech osób opłaca się gotować, ale dla siebie? Po co jak można zjeść byle co? A to się mści po 35+ na zdrowiu.


Jak wielu mężczyzn, co są niscy, łysiejący, ogólnie brzydcy czeka samotny los, nie z naszej woli a kobiet. I co mamy zrobić?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: "co są niscy, łysiejący, ogólnie brzydcy czeka samotny los, nie z naszej woli a kobiet."

Może czasami warto spojrzeć na #szaramyszkadlaanonka zamiast marzyć o pięknej Lolobrigidzie, która zwykle będzie też głupia jak koza? Jak czytam czasami wpisu na mirko, to jak kobieta wazy 58kg przy 165 cm to już wołają ze ulaniec... Na rozmiar 40 szykują już harpun. Więc pytanie kto jest temu winien?

Działa to też z drugą stronę,
@hiperchimera: To nie jest dobre podejście do ludzi, szukanie #szaramyszkadlaanonka od której czujesz się lepszy i którą traktujesz jako obniżenie swoich standardów.
Jeśli nie interesuje cię dana dziewczyna, nie kręci cię, nie inspiruje, nie doceniasz jej, nie widzisz w niej piękna - daj jej spokój, bo nie będzie z tego nic dobrego. Nikt tak nie chce być traktowany.

Zresztą dla obu stron, na długą metę, znoszenie się, robienie kompromisów, docieranie się
CzarodziejskaBabcia: @hiperchimera

@AnonimoweMirkoWyznania: "co są niscy, łysiejący, ogólnie brzydcy czeka samotny los, nie z naszej woli a kobiet."

Może czasami warto spojrzeć na #szaramyszkadlaanonka zamiast marzyć o pięknej Lolobrigidzie, która zwykle będzie też głupia jak koza? Jak czytam czasami wpisu na mirko, to jak kobieta wazy 58kg przy 165 cm to już wołają ze ulaniec... Na rozmiar 40 szykują już harpun. Więc pytanie kto jest temu winien?

Działa to też
Może czasami warto spojrzeć na #szaramyszkadlaanonka zamiast marzyć o pięknej Lolobrigidzie, która zwykle będzie też głupia jak koza? Jak czytam czasami wpisu na mirko, to jak kobieta wazy 58kg przy 165 cm to już wołają ze ulaniec... Na rozmiar 40 szykują już harpun. Więc pytanie kto jest temu winien?


@hiperchimera: Skoro nie mają chleba to nie mogą po prostu zjeść ciastek?
Ogarnij się, jeżeli rozchodzi się o wygląd to większość facetów