Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 50
348 528 + 69 = 348 597

Głowna część dzisiejszego treningu to 3x12 minut sweetspot, po wszystkim 40 minut w tlenie i 3 lekkie akcenty na rozkręcenie nóg / kadencje.
planowo bylo 2h zeszlo sie 2:17, ale tssy sie zgadzają zgodnie z planem 123.
Skwar ogromny, poszły 4 bidony 0.7l a i tak bylo to za mało i na jakieś 5 km od domu mialem juz lekkie objawy odwodnienia. Zmęczenie zaczelo szybko narastać, a wysilek by generowac stałą moc byl coraz większy. Jak by sie zaczelo z 10km od domu to bomba byla by gwarantowana :) Trzeba bylo isc o 6 rano jak było względnie chłodno:)

Wpadło też kilka #kwadraty

Max square: 21x21
Max cluster: 477 +1
Total tiles: 928 +10

Moja #szosa #rower #chinarello #chinabikeclub zbiera kilometry coraz żwawiej, niecaly miesiac a juz 750km najechane i jeszcze żyjemy bez większych przygód :)

#rowerowyrownik #hiponaszosie

Skrypt | Statystyki
Hipodups - 348 528 + 69 = 348 597

Głowna część dzisiejszego treningu to 3x12 minut s...

źródło: comment_1624028701K8t51HBLgcrTdCvDraGUQ8.jpg

Pobierz
  • 14
@1964: trening sredniej i intensywnosci lekko pod progiem ftp. Sweet spot - idelany punkt w luznym tlumaczeniu, możemy w tym zakresie okolo 88-94% ftp(ale to zalezy od opracowania) jechac dosć dlugo nie męcząc się bardzo. Jest jednym z treningow pozwalających dobrze budowac ftp a nie obciąża bardzo organizmu jak np. interwaly v02 max czy hiit co niesie ze sobą szybszą regeneracje. Same treningi są bardzo przyjemne, na ogol dosć szybkie bo
@AbaddonLincoln: o tym wlasnie myslalem idac o 14 a nie o 20 :)
@stateknaniebie: calkiem przyjemna, polecana tutaj, lumintop b01. 800lm max z odcięciem, na ogniwa 18650 i 21700 ladowane przez usb :) na 18650 migajacy tryb starcxa na okolo 10h. Jestem z tych co jezdza na swiatlach zawsze wiec nadaje sie :)
@UszneStopery: mialem go i juz nie chcę, dokręcony na 5nm jebnąl w miejscu styku z mostkiem, tam gdzie są śruby, na mocno dziurawej drodze a kiera opadla w dol. Dobrze ze jechalem powoli. Ogolnie byl wygodny, ale nie mam do tego juz zaufania :)

@bluehead: coś dokladnie masz na myśli?