Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #euro2020 #niebieskiepaski #wysryw

Naprawde nie jestem w stanie zrozumiec dlaczego dziewczyny sa czasami tak plytkie. Sytuacja w pracy. Dwie dziewczyny zapraszaja mnie na piwo na jutro. Mowie, ze nie mam czasu, bo jest mecz, Polska o 21, wczesniej tez o 15 i 18 mecze. Chodz z nami bedzie lepiej, ciekawiej, a nie glupie mecze bedziesz ogladal (skoro je to nie interesuje tzn ze jest to z pewnoscia strata czasu). Mowie, ze nie, nie ma nawet takiej mozliwosci. Na co jedna z nich 35 lat do drugiej "aaa on jeszcze dzieciuch", ja 29 lat. Zawsze mnie to smieszy, tez tak macie? Musisz robic to co chce dziewczyna inaczej automatycznie jestes wrzucany do jakiejs grupy piwniczakow co zostana sami do konca zycia. Jakby to w sumie bylo zle. Jesli nie robisz tego co inni od razu jestes gorszy, zidiocialy, nienormalny. Ale siedzenie na tik-toku w wieku 35 lat jest bardzo dojrzale i dorosle :D ja jebe, przecietnosc ludzka mnie przeraza po prostu. Jak bardzo latwo idzie poznac charakter czlowieka po jednym zdaniu.
  • 99
  • Odpowiedz
@putabarca oczywiście że w oczach loszek tak jest. Można tutaj pisać całe litania o tym że piłka nożna i gry to pasja czy zainteresowania dla 99%kobiet to owszem zainteresowania ale godne nastolatka
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: napisalem wyzej, ze tak, ale w bardziej sarkastyczny sposob, bo nie bede ich przeciez obrazal, ale nastepnym razem, gdy spyta sie co bede robil w weekend odpowiem, ze przegladal zdjecia kotow i robil selfie na insta w roznych odcieniach
  • Odpowiedz
@putabarca: ja skutecznie co 2 lata kończyłem swoje związki w czerwcu jak tylko słyszałem jakieś #!$%@? na ten temat, krótka piłka, pressing i #!$%@? jak nie pasuje xD dopiero czwarta zrozumiała, że tak mam i mnie nie zmieni
  • Odpowiedz
@putabarca: pss tam, ja zauważyłem że są tacy dla których wyjście na piwo to jedyna forma spędzania wolnego czasu, a jak robisz cokolwiek innego to źle
  • Odpowiedz
@putabarca: TAK a one się "bawią" w jakieś kurła makijaże kurła brzydkie paznokcie i się chwalą w internetach jakie to one są "piękne" a prawda jest taka, że wyglądają jak paździerze i nawet gorzyj ( ͡° ͜ʖ ͡°) TO jest dopiero dziecinada!
  • Odpowiedz
@putabarca: Niby racja, skoro wolisz oglądać mecz od wyjścia z ludźmi to nikt nie powinien się z tego naśmiewać, ale...
Żeby się nie okazało że nagle jednak ludzie przestaną cię gdziekolwiek zapraszać, a wtedy może się nagle okazać że święty spokój i siedzenie samemu jest fajne, pod warunkiem że to twój wybór a nie konieczność. Poza tym pewnie w 90% miejsc gdzie można się napić piwa w sobotę będzie ten
  • Odpowiedz
@putabarca: Mnie akurat piłka nożna zwisa, ale rozumiem że dla Ciebie to ważne zainteresowanie i niech Grażynki i Karynki spadają na drzewo bo to Twoje życie czas i pieniądze które przeznaczasz na zainteresowania.

Tu padł bardzo mądry komentarz @DonTadeo normalnie w ramkę bym oprawił i na ścianie powiesił:

jeśli hobby faceta nie wiąże się z pozyskiwaniem funduszy to dla sporej grupy pań jest dziecinne.
  • Odpowiedz