Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #euro2020 #niebieskiepaski #wysryw

Naprawde nie jestem w stanie zrozumiec dlaczego dziewczyny sa czasami tak plytkie. Sytuacja w pracy. Dwie dziewczyny zapraszaja mnie na piwo na jutro. Mowie, ze nie mam czasu, bo jest mecz, Polska o 21, wczesniej tez o 15 i 18 mecze. Chodz z nami bedzie lepiej, ciekawiej, a nie glupie mecze bedziesz ogladal (skoro je to nie interesuje tzn ze jest to z pewnoscia strata czasu). Mowie, ze nie, nie ma nawet takiej mozliwosci. Na co jedna z nich 35 lat do drugiej "aaa on jeszcze dzieciuch", ja 29 lat. Zawsze mnie to smieszy, tez tak macie? Musisz robic to co chce dziewczyna inaczej automatycznie jestes wrzucany do jakiejs grupy piwniczakow co zostana sami do konca zycia. Jakby to w sumie bylo zle. Jesli nie robisz tego co inni od razu jestes gorszy, zidiocialy, nienormalny. Ale siedzenie na tik-toku w wieku 35 lat jest bardzo dojrzale i dorosle :D ja jebe, przecietnosc ludzka mnie przeraza po prostu. Jak bardzo latwo idzie poznac charakter czlowieka po jednym zdaniu.
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@putabarca: Ty masz 29 lat a nie wiesz jak te dwie sprawy ugrysc? Umawiasz się na piwo w pubie gdzie masz dużo. telewizorów i spotykasz się z laskami i oglądasz mecz. Wilk syty i owca cała.
  • Odpowiedz
@putabarca: Miej #!$%@? na opinie jakiś randomowych ludzi i rób sobie co chcesz, zgodnie z prawem i ogólnie przyjętymi zasadami, mając na uwadze, że Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.
  • Odpowiedz
@putabarca: nie chodzi o to, że oglądasz mecze, tylko o to, że wolisz oglądać mecz niż spotkać się z nimi. Kobiety chcą czuć, że są pociągające. Jeśli przegrywają rywalizację z meczem, to czują się wzgardzone XD
  • Odpowiedz
@Czupaczupz: no, ale rozumiesz różnicę pomiędzy dyscypliną sportową i drugim największym turniejem na świecie, a oglądaniem seriali, co nie? Ja oglądam igrzyska olimpijskie pomimo, że większość dyscyplin raczej mało mnie obchodzi na co dzień.

Ja nie neguję oglądania seriali, sam dużo oglądam. Nie nazwałbym tego jednak hobby ani zainteresowaniem (chyba że ktoś serio się interesuje kinem, technikaliami, rolami, muzyką itd).
  • Odpowiedz
@putabarca: Na początku studiów dorabiałem sobie w gownopracy gdzie byłem ja, jeden ziomek i z 5-6 kobiet. Wszyscy studenci i to raczej bliżej rozpoczęcia studiów niż końca. Dziewczyny całe zmiany gadały o ślubach i weselach. O butach, gdzie gołębie wynająć, a co miała ta koleżanka, co tamta, gdzie najlepszy tort, praktycznie każdego #!$%@? dnia o tym. Kiedyś był jakiś ważny mecz i sprawdzałem co jakiś czas wynik na telefonie i
  • Odpowiedz
@tabee: mistrzostwo :D

@Czupaczupz: ja np. nie mowie, ze ogladanie seriali to nie hobby. Tak samo moze nim byc jak cokolwiek co istnieje na tym padole. Dla mnie jest to bardzo proste do wyjasnienia. Cos co dla mnie jest niesamowita pasja, a dla innych totalna glupota i strata czasu jest jak powiedzenie "zdrowy nigdy nie zrozumie chorego" jakkolwiek by to nie zabrzmialo. Po prostu. Ja nie jestem w
  • Odpowiedz