Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #euro2020 #niebieskiepaski #wysryw

Naprawde nie jestem w stanie zrozumiec dlaczego dziewczyny sa czasami tak plytkie. Sytuacja w pracy. Dwie dziewczyny zapraszaja mnie na piwo na jutro. Mowie, ze nie mam czasu, bo jest mecz, Polska o 21, wczesniej tez o 15 i 18 mecze. Chodz z nami bedzie lepiej, ciekawiej, a nie glupie mecze bedziesz ogladal (skoro je to nie interesuje tzn ze jest to z pewnoscia strata czasu). Mowie, ze nie, nie ma nawet takiej mozliwosci. Na co jedna z nich 35 lat do drugiej "aaa on jeszcze dzieciuch", ja 29 lat. Zawsze mnie to smieszy, tez tak macie? Musisz robic to co chce dziewczyna inaczej automatycznie jestes wrzucany do jakiejs grupy piwniczakow co zostana sami do konca zycia. Jakby to w sumie bylo zle. Jesli nie robisz tego co inni od razu jestes gorszy, zidiocialy, nienormalny. Ale siedzenie na tik-toku w wieku 35 lat jest bardzo dojrzale i dorosle :D ja jebe, przecietnosc ludzka mnie przeraza po prostu. Jak bardzo latwo idzie poznac charakter czlowieka po jednym zdaniu.
  • 99
@Kowixx: masz racje, dlatego ja nie mam kija w dupie i mnie to bawi po prostu, nie czuje sie tym obrazony, po prostu powtarzalnosc tych sytuacji zmusila mnie do napisania i tyle.
A powiedzidc f2f to tez im powiedzialem, ale w bardziej sarkastyczny sposob :-)
@Opryskus69: nie znasz mnie to po 1 wiec nie bede tu siebie opisywal, bo i tak nie ma to sensu
Po 2ty dalej wychodzisz z zalozenia, ze trzeba brac laski jakie sa, obojetnie ktore, bo przeciez jak jest okazja poruchac to trzeba to zrobic za wszelka cene czlowieku bez cisnienia

Jak nie wiesz jaki chlop to powiedz swoje zdanie bardzo chetnie je przeczytam, od tego jest forum, moze sie dowiem czegos
@Sweet_acc_pr0sa: nie mam problemu z tik tokiem, niech kazdy robi co chce, na tym polega wolnosc czlowieka, dalem tylko porownanie, bo niezmiernie smieszy mnie gdy ktos poucza kogos robiac cos gorszego w tym przypadku. To tak jakbys ty np pil jednego energetyka dziennie i ktos pijacy 3-4 kawy dziennie ci mowi, ze energetyki to gowno i sama chemia, wez tego nie pij, bo to samo zlo :D
@putabarca: oczywiście, że jak jest okazja to trzeba poruchać. To jest zbieranie doświadczenia życiowego. No chyba, że laska jest 2/10.
Śmiejesz się z tych panien i ich tindera, a sam robisz to samo.
Ja z meczy wyrosłem mając jakieś 22 lata. Obejrzalem teraz drugą połowę naszej reprezentacji i utwierdza mnie to w przekonaniu, że dobrze zrobiłem.
Jak pomyślę, że miałbym dla oglądania takiego czegoś tracić swój czas, to mnie skręca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@putabarca: Ostatnio spotkałem się ze znajomymi i jako, że jeden z nich pracuje w gamedevie zacząłem z nim gadać na temat gierek. Dokładniej na temat animacji 3d(czym znajomy się zajmuje) ,technik i drobnych trików i trochę o modelowaniu 3d. Oczywiście jedna laska znudzonym głosem walnęła tekstem typu "jak wy możecie jeszcze interesować się grami tylko". A potem z resztą zaczęła gadać o tym jak się raz #!$%@?ła ( ͡° ͜
@Opryskus69: lubie dialog wiec postaram ci sie to wytlumaczyc, pilka nozna i sport generuje w ludziach, ktorzy sie tym pasjonuja niesamowite emocje, te najglebsze i ukryte w srodku, ujawniajace sie od swieta. Jesli jestes fanem jakiegos zespolu lub pilkarza i ten gosc daje ci radosc przez wiele miesiecy. Kiedy dochodzi do najwazniejszych spotkan, o tytuly ty jako pasjonat jestes nakrecony od rana tym wydarzeniem, a jeszcze jak twoja druzyna wygrywa np.
@putabarca: moze i jest tak jak mówisz i jeśli aż tak Cię to jara, to nic mi do tego. Ale nie powiesz mi, że randomowe mecze w domu na kanapie sprawiają aż tyle radości co bycie na stadionie gdy gra twoja drużyna.
To jest tak samo jak z pytaniami w poniedzialek, czyli co robiles w weekend? Odpowiadam zazwyczaj, ze nic (obejrzalem 6 meczow, bylem na grillu, na rowerze, zrobilem serial/film), na co dziewczyna "ooo gdzie my nie byli co my nie robili


@putabarca: o, to jest dobre xD baby, ale też i ogólnie normiki z byle gównianego wyjścia na rynek zrobią prezentacje na 30 slajdów i będą oczekiwali że się tym jeszcze podjarasz,