Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #euro2020 #niebieskiepaski #wysryw

Naprawde nie jestem w stanie zrozumiec dlaczego dziewczyny sa czasami tak plytkie. Sytuacja w pracy. Dwie dziewczyny zapraszaja mnie na piwo na jutro. Mowie, ze nie mam czasu, bo jest mecz, Polska o 21, wczesniej tez o 15 i 18 mecze. Chodz z nami bedzie lepiej, ciekawiej, a nie glupie mecze bedziesz ogladal (skoro je to nie interesuje tzn ze jest to z pewnoscia strata czasu). Mowie, ze nie, nie ma nawet takiej mozliwosci. Na co jedna z nich 35 lat do drugiej "aaa on jeszcze dzieciuch", ja 29 lat. Zawsze mnie to smieszy, tez tak macie? Musisz robic to co chce dziewczyna inaczej automatycznie jestes wrzucany do jakiejs grupy piwniczakow co zostana sami do konca zycia. Jakby to w sumie bylo zle. Jesli nie robisz tego co inni od razu jestes gorszy, zidiocialy, nienormalny. Ale siedzenie na tik-toku w wieku 35 lat jest bardzo dojrzale i dorosle :D ja jebe, przecietnosc ludzka mnie przeraza po prostu. Jak bardzo latwo idzie poznac charakter czlowieka po jednym zdaniu.
  • 99
  • Odpowiedz
@sylwester-stallone: jak to nie, przeciez tak uwaza 90% spoleczenstwa, masz z kims byc i juz, jesli nikogo nie masz majac 30 lat tzn, ze jestes:
-odklejencem
-maminsynkiem
-czlowiekiem pozbawionym ambicji
-piwniczakiem
-jestes po prostu nienormalny, bo nie da sie juz inaczej
  • Odpowiedz
@belkot1122: uwazam, ze ignorancja jest najlepszym sposobem na radzenie sobie z debilami. Po prostu odpowiadasz: tak masz racje, dokladnie tak jak mowisz, zgadzam sie z toba. Ktos probujacy cie zdyskredytowac i tak nie ogarnie, ze ironizujesz, a ty odchodzisz i sobie myslisz: #!$%@? jakie glonojady :D
  • Odpowiedz